Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік перед початком локдауну на півночі Італії, курорті Пассо Тоналє. Таку ідею надала диск-жокею засновниця гастрономічного сервісу Totallyitaly Катерина Zvezda, яка переїхала жити до Італії ще шість років тому. Наразі її головне бажання — поєднати нібито такі культурно далекі країни, а також допомогти скрутному становищу, в якому опинився регіон Півночі Італії.

Влад Фісун

Про проєкт

«У понеділок в Італію прийшла традиційна “settimana bianca” — “білий тиждень”, коли італійці традиційно із сім’єю їдуть в гори. Все сумно: підйомники не працюють, ресторани заборонені, регіони закриті. Цього року мій проєкт Totallyitaly виявився посередником “між двома вогнями” — малими виробниками смачної продукції гірських регіонів, які суттєво постраждали через пандемію, і поціновувачами цих казково красивих і смачних місць», — поділилася Катерина Zvezda.

Totallyitaly
Totallyitaly

В основу проєкту лягла можливість кожного у себе вдома поєднати музично-гастрономічну подорож в Альпи, підтримку італійців, які залишилися без звичного заробітку, і радість гурмана, який звик до прекрасних сирів, смачного м’яса і добірних вин.

Занурившись в снігову красу Доломітів, що були відзняті зі сноуборда аматорською камерою, надихнувшись краєвидами, куштуючи сири одразу трьох регіонів, атмосферу доповнить вініловий мікс, у який потрапили треки багатьох всесвітньо відомих італійських продюсерів — Alexander Robotnik, Alex Rossi, Model Citizen, зірка 80-х Джорджія Моранді та таємничий Cosmo Vitelli французького походження.  

«Дивно, але більшість моїх друзів асоціює Італію з теплим морем, дивами античного світу, Римом чи Венецією, але аж ніяк не зимовим спортом. Я вважаю, що в Італії таке дозвілля має досконалий розвиток, не гірше аніж в Австрії чи Франції. Коли рік тому в мене з’явився шанс потрапити туди автівкою з України, це була безумовно найкраща подорож драматичного 2020 року. І я майже повернувся в ці краї, передивившись відео та підібрав до нього платівки з моєї колекції, які дають уяву про сучасну італійську музичну сцену», — коментує Влад Фісун, український діджей і засновник формації DJBuro.

Замовити кошик прямо із Італії можна на сторінках проєкту Totallyitaly.


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.