Український фільм «Штангіст» претендує на премію Європейської кіноакадемії

Короткометражка Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст» отримала престижну нагороду на кінофестивалі в Греції – Short Film Festival In Drama (місто Драма). Церемонія нагородження відбулась 21 вересня, повідомляє Держкіно.

Зазначається, що цей фестиваль – один із 20-ти, які кваліфікують кандидатів на здобуття премії Європейської кіноакадемії в категорії «Найкращий короткометражний фільм».

До речі, для «Штангіста» це 11-та нагорода. Зокрема, минулого року фільм здобув Гран-прі Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Сюжет стрічки розгортається навколо спортсмена-важкоатлета, який готується до престижного міжнародного чемпіонату і намагається впоратися з психологічними складнощами, які виникають у стосунках з коханою та близькими.

Головну роль у фільмі зіграв майстер спорту з важкої атлетики Олександр Лой.

Для режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст» став дебютом в ігровому короткометражному кіно. Наразі він працює над реалізацією дебютного повнометражного фільму «Памфір», який став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Від шпальти до книги, або Журналісти, які стали відомими письменниками

Від шпальти до книги, або Журналісти, які стали відомими письменниками

До дня журналіста в Україні портал Creativity.ua вирішив нагадати декілька імен славетних письменників, які починали (а часом і не завершували) ...

Україна вперше приєдналась до EMEE — мережі європейських експортних офісів

Українська незалежна музична ініціатива Music Export Ukraine стала членом європейської мережі експортних офісів EMEE (European Music Exporters Exchange) — єдиного ...

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

Carbon Art Lito 2020 – серія літніх подій, присвячених мистецтву нових медіа. Кожен тиждень, починаючи з червня, учасники події зможуть ...

В Австралії створили музей підводного мистецтва на Великому Бар’єрному рифі

Музей підводного мистецтва та скульптури Джейсона Тейлора покликані привернути увагу людей до неймовірного біорізноманіття Великого Бар’єрного рифу.

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...