У Києві пройде 27-й «Пробіг під каштанами»: програма стартів

Організатори наймасштабнішого спортивно-благодійного проекту України «Пробіг під каштанами» розкрили деталі цьогорічного заходу, який пройде 26 травня 2019 року, у День Києва.

Цього року на киян та гостей столиці чекають сім стартів, на частину з яких можна зареєструватися уже зараз на сайті probig.kiev.ua.

«За місяць роботи системи реєстрації понад 1500 учасників уже підтвердили свою участь, сформовано понад 50 корпоративних команд. Також віддані фанати та новачки Пробігу мають змогу замовити сувенірну продукцію на сайті»,– розповіла керівниця 27-го «Пробігу під каштанами» Галина Філімонова.

Взяти участь у «Пробігу під каштанами» можна як індивідуально, так і командою. Цього року організатори очікують на участь зіркових команд, учасники яких стануть Амбасадорами Пробігу. Отримати цей статус зможуть усі, хто любить біг, небайдужий до здорового способу життя та підтримує благодійні ініціативи.

«Ціль проекту «Пробіг під каштанами» незмінна впродовж років – створити національну благодійну традицію та популяризувати здоровий спосіб життя. Тому ми раді, якщо якомога більше людей поширюватимуть ці ідеї. Останні 17 років реципієнтом Пробігу є Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, на зібрані внески ми закуповуємо необхідне обладнання, яке допомагає рятувати життя маленьким українцям», – проінформувала ініціаторка та організаторка «Пробігу під каштанами» Ірина Кузнєцова. Вона також додала, що на учасників чекають кілька нових видовищних стартів, як-от забіг з дитячими візками в рамках «Дитячого Пробігу», «Пробіг з собакою» та «Пробіг наосліп».

Благодійний внесок для участі у всіх стартах Пробігу становить 200 гривень, у «Спортивному Пробігу» – 300 гривень (з урахуванням чіпу для фіксування часу).

Стартовий набір учасника містить: номерок учасника, сувенірний браслетик, інформаційну листівку, пропозиції від партнерів, вода та/або сік в день Пробігу. При онлайн-реєстрації можна обрати сувенір: медаль та футболку, кількість яких обмежена.
У неділю, 26 травня на учасників чекають такі старти:

ПРОБІГ У ХОДУНКАХ
Старт: 09:00
Учасники – малюки у віці від 9 до 14 місяців, які роблять перші кроки.
Місце проведення: подіум центральної сцени Пробігу. Дистанція (10 метрів): від одного краю подіуму до іншого. З дитиною – двоє дорослих по різних краях дистанції.
Переможці: три малюка, які подолали дистанцію за найкоротший проміжок часу.
Онлайн-реєстрацію буде відкрито 1-го травня 2019 року.

ДИТЯЧИЙ ПРОБІГ
Старт #1: 09:30  пробіг у колясках
Учасники: дітки віком до 2 років у колясках, керує процесом мама або тато.
Дистанція (100м): Майдан Незалежності в арці старту – розворот біля позначки 50м і рух у напрямку Майдану на фініш.

Старт #2: 09:35
Учасники: дітки віком до 4 років з одним дорослим.
Дистанція (50м): Майдан Незалежності в арці старту – фініш біля позначки 50 м.

Старт #3: 09:40
Учасники: дітки віком до 8 років з одним дорослим.
Дистанція (100м): Майдан Незалежності в арці старту – розворот біля позначки 50м і рух у напрямку Майдану до арки фінішу.

Старт #4: 09:45
Учасники: дітки віком від 9 до 15 років.
Дистанція (1 200 м): Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – розворот біля ЦУМу на позначці 600м і рух у напрямку Майдану на фініш.

СПОРТИВНИЙ ПРОБІГ 
Старт: 10:00
Учасники: професійні спортсмени та учасники зі спеціальною спортивною підготовкою.
Старт і Фініш: Майдан Незалежності.
Дистанція орієнтовна (5 км): Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В.Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Антоновича – вул. Фізкультури – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.

Номери спортсменів обладнані чіпом MyLaps. Час проходження дистанції Пробігу буде зафіксовано після перетину лінії фінішу. Результати старту будуть опубліковані на сайті  probig.kiev.ua у розділі «Результати».
Переможці: І, ІІ, ІІІ місця серед чоловіків і серед жінок.
Учасники не можуть між собою обмінюватися стартовими номерами, оскільки номер «прив’язаний» до персональних даних.

ПРОБІГ МУЖНІХ
Старт: 10:10
Учасники: люди з фізичними обмеженнями, які долають дистанцію у візках чи за допомогою милиць, палиць, ціпків
Дистанція (250м): Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – фініш біля вул. Прорізна.
Переможці: всі учасники старту, які своїм прикладом надихають і мотивують підтримувати благодійні ініціативи.

«ПРОБІГ ІЗ СОБАКОЮ» та «ПРОБІГ НАОСЛІП».
Детальна інформація та реєстрація буде доступна з квітня.

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОБІГ
Старт: 11:00
Учасники: люди без спеціальної спортивної підготовки, а також команди-учасниці.
Старт і Фініш: Майдан Незалежності.
Дистанція (5 км) орієнтовна: Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В.Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Антоновича – вул. Фізкультури – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.
Зазначені дистанція та маршрут можуть незначною мірою відрізнятися у День Пробігу.

Організатори Пробігу – БО «БФ «Пробіг під каштанами», Київська міська державна адміністрація та Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA» – запрошують усіх охочих до «Пробігу під каштанами»!

Офіційний автомобільний партнер – компанія «Віннер Груп Україна».
Офіційний техно-партнер – мережа Eldorado.
Партнер «Дитячого Пробігу» – «Сир&Стік» від ТМ «Ферма»!

27-й «Пробіг під каштанами»,
9:00, 26 травня, 2019
Майдан Незалежності, Київ   #probig27, #probeg27

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

Головна тема – кліматичні зміни: у Великобританії назвали Наукового фотографа року

Королівське фотографічне товариство назвало чотирьох переможців конкурсу, які отримали звання Наукового фотографа 2020 року.