У Києві пройде 27-й «Пробіг під каштанами»: програма стартів

Організатори наймасштабнішого спортивно-благодійного проекту України «Пробіг під каштанами» розкрили деталі цьогорічного заходу, який пройде 26 травня 2019 року, у День Києва.

Цього року на киян та гостей столиці чекають сім стартів, на частину з яких можна зареєструватися уже зараз на сайті probig.kiev.ua.

«За місяць роботи системи реєстрації понад 1500 учасників уже підтвердили свою участь, сформовано понад 50 корпоративних команд. Також віддані фанати та новачки Пробігу мають змогу замовити сувенірну продукцію на сайті»,– розповіла керівниця 27-го «Пробігу під каштанами» Галина Філімонова.

Взяти участь у «Пробігу під каштанами» можна як індивідуально, так і командою. Цього року організатори очікують на участь зіркових команд, учасники яких стануть Амбасадорами Пробігу. Отримати цей статус зможуть усі, хто любить біг, небайдужий до здорового способу життя та підтримує благодійні ініціативи.

«Ціль проекту «Пробіг під каштанами» незмінна впродовж років – створити національну благодійну традицію та популяризувати здоровий спосіб життя. Тому ми раді, якщо якомога більше людей поширюватимуть ці ідеї. Останні 17 років реципієнтом Пробігу є Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, на зібрані внески ми закуповуємо необхідне обладнання, яке допомагає рятувати життя маленьким українцям», – проінформувала ініціаторка та організаторка «Пробігу під каштанами» Ірина Кузнєцова. Вона також додала, що на учасників чекають кілька нових видовищних стартів, як-от забіг з дитячими візками в рамках «Дитячого Пробігу», «Пробіг з собакою» та «Пробіг наосліп».

Благодійний внесок для участі у всіх стартах Пробігу становить 200 гривень, у «Спортивному Пробігу» – 300 гривень (з урахуванням чіпу для фіксування часу).

Стартовий набір учасника містить: номерок учасника, сувенірний браслетик, інформаційну листівку, пропозиції від партнерів, вода та/або сік в день Пробігу. При онлайн-реєстрації можна обрати сувенір: медаль та футболку, кількість яких обмежена.
У неділю, 26 травня на учасників чекають такі старти:

ПРОБІГ У ХОДУНКАХ
Старт: 09:00
Учасники – малюки у віці від 9 до 14 місяців, які роблять перші кроки.
Місце проведення: подіум центральної сцени Пробігу. Дистанція (10 метрів): від одного краю подіуму до іншого. З дитиною – двоє дорослих по різних краях дистанції.
Переможці: три малюка, які подолали дистанцію за найкоротший проміжок часу.
Онлайн-реєстрацію буде відкрито 1-го травня 2019 року.

ДИТЯЧИЙ ПРОБІГ
Старт #1: 09:30  пробіг у колясках
Учасники: дітки віком до 2 років у колясках, керує процесом мама або тато.
Дистанція (100м): Майдан Незалежності в арці старту – розворот біля позначки 50м і рух у напрямку Майдану на фініш.

Старт #2: 09:35
Учасники: дітки віком до 4 років з одним дорослим.
Дистанція (50м): Майдан Незалежності в арці старту – фініш біля позначки 50 м.

Старт #3: 09:40
Учасники: дітки віком до 8 років з одним дорослим.
Дистанція (100м): Майдан Незалежності в арці старту – розворот біля позначки 50м і рух у напрямку Майдану до арки фінішу.

Старт #4: 09:45
Учасники: дітки віком від 9 до 15 років.
Дистанція (1 200 м): Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – розворот біля ЦУМу на позначці 600м і рух у напрямку Майдану на фініш.

СПОРТИВНИЙ ПРОБІГ 
Старт: 10:00
Учасники: професійні спортсмени та учасники зі спеціальною спортивною підготовкою.
Старт і Фініш: Майдан Незалежності.
Дистанція орієнтовна (5 км): Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В.Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Антоновича – вул. Фізкультури – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.

Номери спортсменів обладнані чіпом MyLaps. Час проходження дистанції Пробігу буде зафіксовано після перетину лінії фінішу. Результати старту будуть опубліковані на сайті  probig.kiev.ua у розділі «Результати».
Переможці: І, ІІ, ІІІ місця серед чоловіків і серед жінок.
Учасники не можуть між собою обмінюватися стартовими номерами, оскільки номер «прив’язаний» до персональних даних.

ПРОБІГ МУЖНІХ
Старт: 10:10
Учасники: люди з фізичними обмеженнями, які долають дистанцію у візках чи за допомогою милиць, палиць, ціпків
Дистанція (250м): Майдан Незалежності в арці старту – вул. Хрещатик – фініш біля вул. Прорізна.
Переможці: всі учасники старту, які своїм прикладом надихають і мотивують підтримувати благодійні ініціативи.

«ПРОБІГ ІЗ СОБАКОЮ» та «ПРОБІГ НАОСЛІП».
Детальна інформація та реєстрація буде доступна з квітня.

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОБІГ
Старт: 11:00
Учасники: люди без спеціальної спортивної підготовки, а також команди-учасниці.
Старт і Фініш: Майдан Незалежності.
Дистанція (5 км) орієнтовна: Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В.Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Антоновича – вул. Фізкультури – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.
Зазначені дистанція та маршрут можуть незначною мірою відрізнятися у День Пробігу.

Організатори Пробігу – БО «БФ «Пробіг під каштанами», Київська міська державна адміністрація та Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA» – запрошують усіх охочих до «Пробігу під каштанами»!

Офіційний автомобільний партнер – компанія «Віннер Груп Україна».
Офіційний техно-партнер – мережа Eldorado.
Партнер «Дитячого Пробігу» – «Сир&Стік» від ТМ «Ферма»!

27-й «Пробіг під каштанами»,
9:00, 26 травня, 2019
Майдан Незалежності, Київ   #probig27, #probeg27

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Микола Демченко та Дем’ян Ом про відносини мистецтва та бізнесу

Микола Демченко та Дем’ян Ом про відносини мистецтва та бізнесу

Чи може бізнес існувати без мистецтва? А мистецтво без бізнесу? Ці питання міг би поставити Гамлет, але сьогодні у «Філософському ...

Олесь Манюк та Дем’ян Ом про філософію бізнесу та культуру

Існує таке поняття, як світ VUCA. Ця абревіатура англійською розшифровується як: «volatility», «uncertainty», «complexity» та «ambiguity», а перекладається, як «мінливість», ...

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

Kyiv Art Fair онлайн відкрився для відвідувачів

Цього року фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week проходить онлайн. Традиційний ярмарок трансформувався в єдину діджитал-платформу для експонування та продажу ...

Опубліковано перше ґрунтовне дослідження українського музичного ринку

Перше ґрунтовне дослідження українського музичного ринку провела агенція музичного консалтингу Soundbuzz за грантової підтримки Українського культурного фонду. Повна версія доступна ...