Гурт FOALS зняв музичний кліп на 10 хвилин. Про апокаліпсис

Для музичного гурту FOALS минулий рік видався дуже насиченим. І от на початку 2020-го ці музиканти разом з режисером Девідом Істом (David East) візуалізували останній трек «Neptune» зі свого нового альбому «Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2». З огляду на те, що цей трек триває більше 10 хвилин, шанувальники готові були примиритися зі скороченою версією у кліпі. Але ні – фронтмен гурту Янніс Філіппакіс (Yannis Philippakis) пообіцяв повну версію і слово своє дотримав, створивши музичний кліп на 10 хвилин.

На що схожий апокаліпсис?

Режисеру Девіду Істу вдалося поєднати у музичному відео, насиченому ефектами слоу-мо, вражаючу красу природи, яка наче завмерла за мить до апокаліпсису. Візуальний ряд органічно доповнює саму пісню, яку називають «звуковим еквівалентом кінця світу».

За словами Філіппакіса, ця пісня про втечу та смертність, коли вирушити в космос або померти лишається єдиним варіантом. І створений ними медитативний кліп бездоганно передає цей настрій.

«Це – щось на кшталт астральної подорожі, коли душа покидає тіло і лишає позаду весь цей хаос. Це – відчуття неминучості долі, коли ви бажаєте вирушити у місце, яке дуже далеко від усього цього. І хай там що чекає на вас далі, те, що має статися – станеться. Мені здалося це слушним завершенням довгої подорожі».

Є у цієї композиції ще один (теж апокаліптичний) підтекст, який стає очевидним, якщо пригадати, що музичний гурт FOALS також бере активну участь у природоохоронних кампаніях, спрямованих на боротьбу зі зміною клімату.

Є, що згадати

Місцем зйомок були переважно білі скелі англійського узбережжя біля Ботані-бей.

Режисер Девід Іст так розповідав про свою роботу над кліпом: «Коли гурт запросив мене для роботи над відео, я знав, що ми маємо створити дещо особливе. Зробити музичний кліп на 10 хвилин не так вже й просто. Для мене цей кліп став витвором сучасного мистецтва. Я створював його таким, щоб його не соромно було показати в десь в художній галереї, де збираються поціновувачі й робота повинна одразу пробудити в них певні емоції. Ми не хотіли швидко перестрибувати з одного кадру на інший. Натомість ми зробили вибір на користь довгих сцен, які занурюють глядача у цей світ».

А продюсер Раян Морган (Ryan Morgan) зазначив: «Ми знімали кліп як раз на другий день після парламентських виборів. І холодний англійський берег додав певного символізму усьому процесові. Всі відвідувачі пляжу в той день були такими пригніченими, що апокаліптичні настрої Янніса вписувалися в картину цілком органічно. Втім, процес зйомки коней, голубів та круків, розпалювання 7-метрового багаття та створення 7-метрового водоспаду трошки розрадило нас у цей невеселий час».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Nebo на культурній орбіті:

Nebo на культурній орбіті: знову про Netflix, хроніки Twitter та планета, яка має три сонця

Привіт, земляни! Святковий настрій потроху закінчується, чого не скажеш про новини і тренди. Доносимо коротко і по суті, аби не ...

Світ заслуговує на свідків. Кампанія Leica від TBWA\ Paris

Leica, легендарний німецький виробник фотообладнання, історія якого сягає понад 150 років, відзначає відданість фотографів, які відображають світ, у новій міжнародній ...