Новий вимір онлайн-концертів. Як платформа hover.link змінить українську івент-індустрію

Пандемія COVID-19 створила нову реальність з підпільними вечірками та регулярними прямими ефірами зірок в Instagram. Українській івент-індустрії доводиться трансформуватись на ходу: на допомогу прийшов online.

За останні місяці кожен хоч раз ставав гостем трансляцій, намагався подолати прокрастинацію та пройти безкоштовні курси, був на ZOOM-конференції. Але все це виявилося досить однотипним та малофункціональним. Українські розробники створюють нову івент-платформу — hover.link. І це вже зовсім інша історія про online-взаємодії.

hover - Новий вимір онлайн-концертів. Як платформа hover.link змінить українську івент-індустрію

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності.

LINE UP - Новий вимір онлайн-концертів. Як платформа hover.link змінить українську івент-індустрію

По-перше, коли людина потрапляє в online-трансляцію БеZVIZ Pre-party 1.5 на  hover.link, вона бачить перед собою інтерактивну мапу фестивалю. На ній розташовані сцени, зони розваг, фудкорт, проходять конкурси від партнерів.

В online-версії фестивалю БеZVIZ Pre-party 1.5  буде три сцени: Main Stage, електронна музика на Module Stage та хіп-хоп на GMG Stage. Зображення кожного артиста можна буде покрутити на всі 360 °. Щоб зберегти максимум живої енергетики, за якою так сумують відвідувачі подій, транслюватися будуть одразу живі фестивальні виступи.

У лайнапі БеZVIZ Pre-party 1.5 ЛЯПІС-98, O.Torvald, KARNA, Сметана Band, Гражданин Топинамбур, 044 Rose, Fo Sho та багато інших.

І це ще не все: який фестиваль без смачної їжі та напоїв? Розробники hover.link подбали про користувачів та організували онлайн-фудкорт. Тепер замовлення можна зробити на інтерактивній мапі прямо до себе додому. Залишиться тільки дочекатися кур’єра, який привезе під самі двері пакунок з теплою, ароматною та абсолютно безпечною їжею.

Hover.link everyone engaged inst 1 - Новий вимір онлайн-концертів. Як платформа hover.link змінить українську івент-індустрію

Не забули й про тих, кому важливі знайомства та спілкування на заходах. Завдяки зручному інтерфейсу можна легко переміщуватись між інтерактивними локаціями та приєднуватись до багатьох чатів.

Жодних черг, штовханини, нудних трансляцій та небезпеки захворіти. Лише крута онлайн-вечірка, максимальне занурення в атмосферу та збереження безпечної дистанції.

Відвідати фестиваль зможе кожен, у кого є доступ до Інтернету. Участь у ньому — безкоштовна.

Як потрапити на фестиваль? В один клік — завчасно зареєструвавшись за посиланням.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo на культурній орбіті: технології non stop, зіткнення галактик і трішки ще про Київ

In Nebo ideas agency we don’t say «hey, there!», we say «Привіт, земляни!» and I think thats beautiful. Упевнені, ви здогадалися, ...

Популяризатор музики, мистецтва, екології, або 10 причин унікальності Respublica FEST

Сьогодні стартував ювілейний Respublica FEST. Він став єдиним фестивальним заходом великого масштабу, що пройде в Україні цьогоріч. 2020-й поставив перед ...

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...