Новий вимір онлайн-концертів. Як платформа hover.link змінить українську івент-індустрію

Пандемія COVID-19 створила нову реальність з підпільними вечірками та регулярними прямими ефірами зірок в Instagram. Українській івент-індустрії доводиться трансформуватись на ходу: на допомогу прийшов online.

За останні місяці кожен хоч раз ставав гостем трансляцій, намагався подолати прокрастинацію та пройти безкоштовні курси, був на ZOOM-конференції. Але все це виявилося досить однотипним та малофункціональним. Українські розробники створюють нову івент-платформу — hover.link. І це вже зовсім інша історія про online-взаємодії.

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності.

По-перше, коли людина потрапляє в online-трансляцію БеZVIZ Pre-party 1.5 на  hover.link, вона бачить перед собою інтерактивну мапу фестивалю. На ній розташовані сцени, зони розваг, фудкорт, проходять конкурси від партнерів.

В online-версії фестивалю БеZVIZ Pre-party 1.5  буде три сцени: Main Stage, електронна музика на Module Stage та хіп-хоп на GMG Stage. Зображення кожного артиста можна буде покрутити на всі 360 °. Щоб зберегти максимум живої енергетики, за якою так сумують відвідувачі подій, транслюватися будуть одразу живі фестивальні виступи.

У лайнапі БеZVIZ Pre-party 1.5 ЛЯПІС-98, O.Torvald, KARNA, Сметана Band, Гражданин Топинамбур, 044 Rose, Fo Sho та багато інших.

І це ще не все: який фестиваль без смачної їжі та напоїв? Розробники hover.link подбали про користувачів та організували онлайн-фудкорт. Тепер замовлення можна зробити на інтерактивній мапі прямо до себе додому. Залишиться тільки дочекатися кур’єра, який привезе під самі двері пакунок з теплою, ароматною та абсолютно безпечною їжею.

Не забули й про тих, кому важливі знайомства та спілкування на заходах. Завдяки зручному інтерфейсу можна легко переміщуватись між інтерактивними локаціями та приєднуватись до багатьох чатів.

Жодних черг, штовханини, нудних трансляцій та небезпеки захворіти. Лише крута онлайн-вечірка, максимальне занурення в атмосферу та збереження безпечної дистанції.

Відвідати фестиваль зможе кожен, у кого є доступ до Інтернету. Участь у ньому — безкоштовна.

Як потрапити на фестиваль? В один клік — завчасно зареєструвавшись за посиланням.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Сигіли, гліфи, танцюючі ведмеді: 11 історій створення логотипів культових рок-гуртів

Протягом усього часу існування рок-музики гурти та музиканти використовували різні прийоми та артибути для просування своєї музики. Одні вважали, що ...

У Києві проведуть Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті — «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа)

У Києві проведуть Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті — «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа)

26 листопада у Києві відбудеться Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа). Організатором Форуму виступили ГО «Точка опори ЮА», Рада жіночих ініціатив ...

У Києві відкрили «Мистецьку алею» з об’єктами у доповненій реальності

На вулиці Бориса Грінченка у Києві встановили десять артоб’єктів, присвячених відомим особистостям, а також музичним або літературним явищам 20-го століття. ...

BUD, Katacult і Banda випустили «Книгу легендарних вечірок України»

BUD, Katacult і Banda випустили «Книгу легендарних вечірок України»

Бренд BUD компанії AB InBev Efes Україна, музичне видання Katacult і креативне агентство Banda підготували і випустили «Книгу легендарних вечірок ...

Онлайн-медіа СЛУХ презентує «СПАЛАХ» — документальний серіал про нову українську культуруОнлайн-медіа СЛУХ презентує «СПАЛАХ» — документальний серіал про нову українську культуру

Онлайн-медіа СЛУХ презентує «СПАЛАХ» — документальний серіал про нову українську культуру

Зараз в Україні триває процес формування національної ідентичності. Проєкт, який би показав, що нова українська культура існує та стрімко розвивається, ...

Gucci та Miller Lite показують два діаметрально протилежні погляди на офісні вечірки

Коли офісні вечірки перетворюються на віртуальну подію, почуття це викликає неоднозначні. Все залежить від того, наскільки теплим є ваше ставлення до колег.