Новий вимір онлайн-концертів. Як платформа hover.link змінить українську івент-індустрію

Пандемія COVID-19 створила нову реальність з підпільними вечірками та регулярними прямими ефірами зірок в Instagram. Українській івент-індустрії доводиться трансформуватись на ходу: на допомогу прийшов online.

За останні місяці кожен хоч раз ставав гостем трансляцій, намагався подолати прокрастинацію та пройти безкоштовні курси, був на ZOOM-конференції. Але все це виявилося досить однотипним та малофункціональним. Українські розробники створюють нову івент-платформу — hover.link. І це вже зовсім інша історія про online-взаємодії.

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності.

По-перше, коли людина потрапляє в online-трансляцію БеZVIZ Pre-party 1.5 на  hover.link, вона бачить перед собою інтерактивну мапу фестивалю. На ній розташовані сцени, зони розваг, фудкорт, проходять конкурси від партнерів.

В online-версії фестивалю БеZVIZ Pre-party 1.5  буде три сцени: Main Stage, електронна музика на Module Stage та хіп-хоп на GMG Stage. Зображення кожного артиста можна буде покрутити на всі 360 °. Щоб зберегти максимум живої енергетики, за якою так сумують відвідувачі подій, транслюватися будуть одразу живі фестивальні виступи.

У лайнапі БеZVIZ Pre-party 1.5 ЛЯПІС-98, O.Torvald, KARNA, Сметана Band, Гражданин Топинамбур, 044 Rose, Fo Sho та багато інших.

І це ще не все: який фестиваль без смачної їжі та напоїв? Розробники hover.link подбали про користувачів та організували онлайн-фудкорт. Тепер замовлення можна зробити на інтерактивній мапі прямо до себе додому. Залишиться тільки дочекатися кур’єра, який привезе під самі двері пакунок з теплою, ароматною та абсолютно безпечною їжею.

Не забули й про тих, кому важливі знайомства та спілкування на заходах. Завдяки зручному інтерфейсу можна легко переміщуватись між інтерактивними локаціями та приєднуватись до багатьох чатів.

Жодних черг, штовханини, нудних трансляцій та небезпеки захворіти. Лише крута онлайн-вечірка, максимальне занурення в атмосферу та збереження безпечної дистанції.

Відвідати фестиваль зможе кожен, у кого є доступ до Інтернету. Участь у ньому — безкоштовна.

Як потрапити на фестиваль? В один клік — завчасно зареєструвавшись за посиланням.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

«Нас надихнула відсутність очевидного в київському просторі»: засновниці «Читати Київ» про ідею та місію проєкту

Одним з лауреатів, які отримали Премію Українського культурного фонду, став проєкт «Читати Київ». Його особливістю і двигуном стала небайдужість до ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

15 квітня відбудеться Конференція з ІТ-права #ubaITconf

Якщо ви хочете зрозуміти, як працює український ринок юридичних послуг для ІТ-бізнесу, якщо прагнете знайти ділових партнерів, професійних співробітників чи ...