Новая экранизация «Макбета»: главные роли сыграют Дензел Вашингтон и Фрэнсис Макдорманд

Дензел Вашингтон и Фрэнсис Макдорманд исполнят главные роли в новой адаптации романа Уильяма Шекспира «Макбет». Фильм снимет американский режиссер и сценарист Джоэл Коэн. Пока неизвестно, присоединится ли к процессу брат и единомышленник Джоэла Итан.

Продюсером новой киноверсии шекспировской трагедии выступит Скотт Рудин, который ранее работал с Коэном над фильмами «Старикам тут не место» (2007) и «Железная хватка» (2010).

У Дензела Вашингтона уже есть опыт работы в адаптациях шекспировских произведений. Так, в 2005-м он сыграл Юлия Цезаря на Бродвее, а в 1993 году актер перевоплотился в Дона Педро Арагонского для фильма «Много шума из ничего».

Три года назад Фрэнсис Макдорманд играла Леди Макбет в постановке театра Berkeley Repertory. Эту же роль она исполняла в школе, когда ей было 14 лет.

В последний раз роман «Макбет» переносили на экран в 2015 году. Главные роли в фильме Джастина Курзеля достались Марион Котийяр и Майклу Фассбендеру.

Фото: Getty Images

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Прем’єра «Нової симфонії Донбасу» в Берліні

22 січня о 21:00 (по Києву) у берлінському театрі P.A.N.D.A. відбудеться прем’єра музичного альбому «Нова симфонія Донбасу», створеного підлітками з ...

Експонати, які ще ніхто не бачив: британські музеї показують фото, у яких нуль переглядів

Щоразу, коли ви оновлюєте сторінку, перед вами постає нова, випадковим чином обрана фотографія музейного експонату, у якої не було жодного перегляду.

мобільний додаток Cittart

Як Instagram, але для картин: засновниця Cittart Дарина Мо Мот про маркетплейс сучасного мистецтва

Вже незабаром в Україні з’явиться мобільний додаток Cittart для пошуку, купівлі та продажу мистецтва. Наразі триває попередня реєстрація для всіх, хто хоче ...

Як звучатимуть «Пори року» Вівальді з урахуванням змін клімату?

«Пори року» Вівальді було змінено так, щоб відображати клімат майбутнього – несамовиті урагани, лісові пожежі та повну тишу там, де міста пішли під воду.

Агенція NeoMam віртуально «відбудувала» історичні маєтки старої Англії

За два століття майже половина історичних маєтків старої Англії щезли з лиця землі, зіткнувшись із міською забудовою, занедбанням та бойовими діями.

Якісні втрати і нова гра на виживання: підсумки-2020 та прогнози-2021 від музичної індустрії

Важко сказати, яка з креативних індустрій постраждала від пандемії коронавірусу найбільше. Проте з упевненістю можна сказати одне: так швидко і ...