Новая экранизация «Макбета»: главные роли сыграют Дензел Вашингтон и Фрэнсис Макдорманд

Дензел Вашингтон и Фрэнсис Макдорманд исполнят главные роли в новой адаптации романа Уильяма Шекспира «Макбет». Фильм снимет американский режиссер и сценарист Джоэл Коэн. Пока неизвестно, присоединится ли к процессу брат и единомышленник Джоэла Итан.

Продюсером новой киноверсии шекспировской трагедии выступит Скотт Рудин, который ранее работал с Коэном над фильмами «Старикам тут не место» (2007) и «Железная хватка» (2010).

У Дензела Вашингтона уже есть опыт работы в адаптациях шекспировских произведений. Так, в 2005-м он сыграл Юлия Цезаря на Бродвее, а в 1993 году актер перевоплотился в Дона Педро Арагонского для фильма «Много шума из ничего».

Три года назад Фрэнсис Макдорманд играла Леди Макбет в постановке театра Berkeley Repertory. Эту же роль она исполняла в школе, когда ей было 14 лет.

В последний раз роман «Макбет» переносили на экран в 2015 году. Главные роли в фильме Джастина Курзеля достались Марион Котийяр и Майклу Фассбендеру.

Фото: Getty Images

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

Kyiv Art Fair онлайн відкрився для відвідувачів

Цього року фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week проходить онлайн. Традиційний ярмарок трансформувався в єдину діджитал-платформу для експонування та продажу ...

Опубліковано перше ґрунтовне дослідження українського музичного ринку

Перше ґрунтовне дослідження українського музичного ринку провела агенція музичного консалтингу Soundbuzz за грантової підтримки Українського культурного фонду. Повна версія доступна ...

Український культурний фонд розпочинає грантовий сезон 2021 року

УКФ оголошує про початок приймання заявок на конкурсні програми 2021 року.  Новий грантовий сезон 2021 року стартує за таким розкладом:  ...

Вахтанг Кебуладзе

Креатив, культура і філософія: інтерв’ю з доктором філософських наук Вахтангом Кебуладзе

Розмова з філософом не може торкатися лише однієї чи декількох вузьких тем. Тому що філософу властиво розглядати питання одразу з ...

Британський благодійний арт-проєкт пропонує 49 скульптур для розфарбовування

Художників та підприємців запросили висловити за допомогою 49 скульптур для розфарбовування свою подяку ключовим групам працівників та медикам.