Netflix снял детектив, где ничего не происходит

Netflix выпустил детективный сериал «Преступник», действие в котором происходит только в трех комнатах. Каждый из 12 эпизодов имеет законченный сюжет – допрос подозреваемого в преступлении.

По словам создателей, каждая серия – это игра. Полицейские играют с подозреваемым, подозреваемые и их адвокаты играют с полицией.

Декораций здесь меньше, чем в спектакле на театральной сцене, однако минимализм позволяет обратить внимание на важные детали.

«У актеров здесь гораздо больше ответственности, потому что просто некуда спрятаться»,  –отмечает актриса Кэтрин Келли.

Сериал снят на четырех языках – английском, немецком, французском и испанском.

Манера поведения героев и допроса зависят от страны, где происходит процесс.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Головна тема – кліматичні зміни: у Великобританії назвали Наукового фотографа року

Королівське фотографічне товариство назвало чотирьох переможців конкурсу, які отримали звання Наукового фотографа 2020 року.