Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника JonOne було єдиною картиною без рамки. Поруч із ним лежали фарби та пензлі, які повинні були символізувати творчий процес митця.

Картина «Без назви» в первісному вигляді
Картина «Без назви» в первісному вигляді

Працівники галереї, де проходила виставка, не одразу помітили, що на полотні з’явилися свіжі домальовані елементи — темно-зелені мазки праворуч від центру. Після перевірки відео з камер спостереження були встановлені особи, які пошкодили графіті. З парою зв’язалася поліція, проте після допиту організатори виставки вирішили не висувати проти них ніяких звинувачень. Відвідувачі виставки просто подумали, що фарби та пензлі біля картини «Без назви» лишили саме для цього — для того, щоб домалювати картину власноруч.

Картина, «покращена» відвідувачами
Картина, «покращена» відвідувачами

Кан Вук, гендиректор компанії Contents Creator of Culture, яка є співорганізатором виставки, зазначив: «Ми зробимо все можливе, щоб зменшити шкоду для пари, яка ненавмисне зіпсувала роботу». Художник JonOne вирішив ніяк не реагувати на інцидент.

Як повідомляє BBC, картина «Без назви» оцінюється приблизно в 500 тис. доларів. Вона залишиться на виставці в Південній Кореї до 13 червня 2021 року, однак тепер у галереї посилили спостереження і надали додаткові рекомендації відвідувачам, зокрема не чіпати фарби та пензлі.

Джерело


Пропонуємо вам також переглянути дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Sheba випустила нічне відео для власників котів

Відомий виробник кормів для тварин Sheba разом із агенцією AMV BBDO підготував фільм для власників котів, яким доводиться прокидатися вночі, ...

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Creative Digest CIAU. Випуск #036

Конкурс до Дня дизайнера. Нові проєкти від Google. Вебінари про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів. А також нова ...

Талантам — роботу, тваринкам — дім. Креативна агенція TWID шукає своїх людей

TWID Creative Studio запускає ініціативу, в рамках якої шукає людей до себе в команду та допомагає знайти дім безпритульним тваринам, ...

ЮНІСЕФ нагадує, що не кожна дитина має можливість навчатися дистанційно

Відео від ЮНІСЕФ під назвою «Освіта» показує, що не в кожній родині і не в кожному домі діти мають можливість навчатися дистанційно.