Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.

Нинішня непевна ситуація, вочевидь, не стала перепоною для фотомистецтва, і у 2020 році на конкурс було подано понад 10000 окремих фотографій, 390 проєктів та 160 книг від 2700 учасників з усього світу, що стало черговим рекордом для цього міжнародного заходу.

Urban Photo Awards було свого часу організовано у співпраці з італійською культурною асоціацією dotART та фестивалем Trieste Photo Days. Переможців буде названо 24 жовтня.

Що він собою являє

Конкурс урбаністичного фотомистецтва передбачає три секції:

  • Окремі фотографії
  • Проєкти та портфоліо
  • Книги, присвячені урбаністичній фотографії (запроваджено цього року)

Загальною темою конкурсу Urban Photo Awards є міське життя, що охоплює різні види фото, тлом для яких виступає місто. Сюди входить повсякденне життя великих мегаполісів та маленьких містечок, контрасти та суперечності між містом та селом, естетика міського краєвиду, геометрія архітектури, яскраві фрагменти, що розбивають собою сірість ландшафту, тощо.

Всі роботи також поділяються на чотири категорії: вулиці, люди, простір та креативність.

Категорія «Вулиці» (Streets) охоплює безліч аспектів міста та життя городян.

Автор: Marco Tagliarino

В центрі уваги категорії «Люди» (People) перебуває людське тіло: артистична поза, образ, що промайнув на вулиці, портрети, мода, гламур та кітч, обличчя та погляди, класична та нетипова краса.

У категорію «Простір» (Spaces) входять різноманітні проміжки між будинками та вулицями, монументи, церкви, промзони та покинуті будівлі.

А «Креативність» (Creative) включає в себе всі ті артистичні, експериментальні, концептуальні, візіонерські та абстрактні фотографії, які зображають міське життя, але які не можна зарахувати до жодної з інших категорій.

До складу Urban Photo Awards також входить додаткова номінація «Нові будівлі» (New Buildings) від журналу «Matrix4design», у якій розглядаються іконічні архітектурні споруди, що змінили обличчя міст за останні десять років. Короткий список цієї номінації (30 фото) вже оголошено.

Джерело

Мабуть, найхарактернішою частиною міського пейзажу є висотні будівлі. І хмарочосам також присвячено окремий конкурс.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські дизайнери представлять країну на Dutch Design Week

З 17 по 25 жовтня представники України візьмуть участь у Dutch Design Week — найбільшому дизайн-форумі у Північній Європі. Цьогоріч нашу ...

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

Підсумки другого дня Lions Live від Ансельмо Рамоса, співзасновника агенції GUT

Ансельмо Рамос свого часу здобув понад 200 Левів в Каннах. Ось п’ять ключових інсайтів, які, на його думку, слід засвоїти з програми другого дня Lions Live.

Cannes-Lions-announces-a-new-Home-of-Creativity-LIONS-1_1

Організатори Cannes Lions оголосили про створення нового бренду LIONS

Створення нового бренду LIONS дозволяє організації запропонувати доступ до всіх своїх сервісів з єдиної платформи The Home of Creativity.

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

Олесь Манюк та Дем’ян Ом про філософію бізнесу та культуру

Існує таке поняття, як світ VUCA. Ця абревіатура англійською розшифровується як: «volatility», «uncertainty», «complexity» та «ambiguity», а перекладається, як «мінливість», ...