Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.

Нинішня непевна ситуація, вочевидь, не стала перепоною для фотомистецтва, і у 2020 році на конкурс було подано понад 10000 окремих фотографій, 390 проєктів та 160 книг від 2700 учасників з усього світу, що стало черговим рекордом для цього міжнародного заходу.

Urban Photo Awards було свого часу організовано у співпраці з італійською культурною асоціацією dotART та фестивалем Trieste Photo Days. Переможців буде названо 24 жовтня.

Що він собою являє

Конкурс урбаністичного фотомистецтва передбачає три секції:

  • Окремі фотографії
  • Проєкти та портфоліо
  • Книги, присвячені урбаністичній фотографії (запроваджено цього року)

Загальною темою конкурсу Urban Photo Awards є міське життя, що охоплює різні види фото, тлом для яких виступає місто. Сюди входить повсякденне життя великих мегаполісів та маленьких містечок, контрасти та суперечності між містом та селом, естетика міського краєвиду, геометрія архітектури, яскраві фрагменти, що розбивають собою сірість ландшафту, тощо.

Всі роботи також поділяються на чотири категорії: вулиці, люди, простір та креативність.

Категорія «Вулиці» (Streets) охоплює безліч аспектів міста та життя городян.

Автор: Marco Tagliarino

В центрі уваги категорії «Люди» (People) перебуває людське тіло: артистична поза, образ, що промайнув на вулиці, портрети, мода, гламур та кітч, обличчя та погляди, класична та нетипова краса.

У категорію «Простір» (Spaces) входять різноманітні проміжки між будинками та вулицями, монументи, церкви, промзони та покинуті будівлі.

А «Креативність» (Creative) включає в себе всі ті артистичні, експериментальні, концептуальні, візіонерські та абстрактні фотографії, які зображають міське життя, але які не можна зарахувати до жодної з інших категорій.

До складу Urban Photo Awards також входить додаткова номінація «Нові будівлі» (New Buildings) від журналу «Matrix4design», у якій розглядаються іконічні архітектурні споруди, що змінили обличчя міст за останні десять років. Короткий список цієї номінації (30 фото) вже оголошено.

Джерело

Мабуть, найхарактернішою частиною міського пейзажу є висотні будівлі. І хмарочосам також присвячено окремий конкурс.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW-CW-Europe-UK-creativity-UA

KMW Global Marathon презентує секцію «Центральна та Західна Європа, Велика Британія: аналітичний огляд, ключові події, факти, цифри»

Провідна британська аналітична компанія Ampere Analysis приєднується до KYIV MEDIA WEEK Global Marathon та 14 вересня представить огляд аудіовізуальної індустрії Центральної, Західної Європи та Сполученого ...

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...