Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.

Нинішня непевна ситуація, вочевидь, не стала перепоною для фотомистецтва, і у 2020 році на конкурс було подано понад 10000 окремих фотографій, 390 проєктів та 160 книг від 2700 учасників з усього світу, що стало черговим рекордом для цього міжнародного заходу.

Urban Photo Awards було свого часу організовано у співпраці з італійською культурною асоціацією dotART та фестивалем Trieste Photo Days. Переможців буде названо 24 жовтня.

Що він собою являє

Конкурс урбаністичного фотомистецтва передбачає три секції:

  • Окремі фотографії
  • Проєкти та портфоліо
  • Книги, присвячені урбаністичній фотографії (запроваджено цього року)

Загальною темою конкурсу Urban Photo Awards є міське життя, що охоплює різні види фото, тлом для яких виступає місто. Сюди входить повсякденне життя великих мегаполісів та маленьких містечок, контрасти та суперечності між містом та селом, естетика міського краєвиду, геометрія архітектури, яскраві фрагменти, що розбивають собою сірість ландшафту, тощо.

Всі роботи також поділяються на чотири категорії: вулиці, люди, простір та креативність.

Категорія «Вулиці» (Streets) охоплює безліч аспектів міста та життя городян.

Автор: Marco Tagliarino

В центрі уваги категорії «Люди» (People) перебуває людське тіло: артистична поза, образ, що промайнув на вулиці, портрети, мода, гламур та кітч, обличчя та погляди, класична та нетипова краса.

У категорію «Простір» (Spaces) входять різноманітні проміжки між будинками та вулицями, монументи, церкви, промзони та покинуті будівлі.

А «Креативність» (Creative) включає в себе всі ті артистичні, експериментальні, концептуальні, візіонерські та абстрактні фотографії, які зображають міське життя, але які не можна зарахувати до жодної з інших категорій.

До складу Urban Photo Awards також входить додаткова номінація «Нові будівлі» (New Buildings) від журналу «Matrix4design», у якій розглядаються іконічні архітектурні споруди, що змінили обличчя міст за останні десять років. Короткий список цієї номінації (30 фото) вже оголошено.

Джерело

Мабуть, найхарактернішою частиною міського пейзажу є висотні будівлі. І хмарочосам також присвячено окремий конкурс.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...