Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.

Нинішня непевна ситуація, вочевидь, не стала перепоною для фотомистецтва, і у 2020 році на конкурс було подано понад 10000 окремих фотографій, 390 проєктів та 160 книг від 2700 учасників з усього світу, що стало черговим рекордом для цього міжнародного заходу.

Urban Photo Awards було свого часу організовано у співпраці з італійською культурною асоціацією dotART та фестивалем Trieste Photo Days. Переможців буде названо 24 жовтня.

Що він собою являє

Конкурс урбаністичного фотомистецтва передбачає три секції:

  • Окремі фотографії
  • Проєкти та портфоліо
  • Книги, присвячені урбаністичній фотографії (запроваджено цього року)

Загальною темою конкурсу Urban Photo Awards є міське життя, що охоплює різні види фото, тлом для яких виступає місто. Сюди входить повсякденне життя великих мегаполісів та маленьких містечок, контрасти та суперечності між містом та селом, естетика міського краєвиду, геометрія архітектури, яскраві фрагменти, що розбивають собою сірість ландшафту, тощо.

Всі роботи також поділяються на чотири категорії: вулиці, люди, простір та креативність.

Категорія «Вулиці» (Streets) охоплює безліч аспектів міста та життя городян.

Автор: Marco Tagliarino

В центрі уваги категорії «Люди» (People) перебуває людське тіло: артистична поза, образ, що промайнув на вулиці, портрети, мода, гламур та кітч, обличчя та погляди, класична та нетипова краса.

У категорію «Простір» (Spaces) входять різноманітні проміжки між будинками та вулицями, монументи, церкви, промзони та покинуті будівлі.

А «Креативність» (Creative) включає в себе всі ті артистичні, експериментальні, концептуальні, візіонерські та абстрактні фотографії, які зображають міське життя, але які не можна зарахувати до жодної з інших категорій.

До складу Urban Photo Awards також входить додаткова номінація «Нові будівлі» (New Buildings) від журналу «Matrix4design», у якій розглядаються іконічні архітектурні споруди, що змінили обличчя міст за останні десять років. Короткий список цієї номінації (30 фото) вже оголошено.

Джерело

Мабуть, найхарактернішою частиною міського пейзажу є висотні будівлі. І хмарочосам також присвячено окремий конкурс.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Оголошено півфіналістів та експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3

Третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA стрімко набирає обертів. Цього року до PITCH ...

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.