Kyiv Music Days 2019: найяскравіші цитати з форуму

Минулими вихідними у столиці вдруге пройшов Міжнародний форум концертної індустрії Kyiv Music Days. За три дні захід зібрав разом артистів, ключових українських та європейських експертів з концертної індустрії. Метою події став розвиток музичної індустрії в Україні, розширення її можливостей, залучення нових технологій, їхня адаптація на ринку, а також знайомство широкої аудиторії з молодими музикантами та музичними гуртами.

У рамках форуму відбулися: конференція, шоукейс фестиваль (виступ молодих музичних гуртів, прим. ред.), щорічне вручення премії KMD Awards 2019, а також виставка музичних інструментів та обладнання від «Музикант.укр».

Євгенія Стрижевська, засновниця Kyiv Music Days:

«Головними показниками успіху Kyiv Music Days 2019 на сьогодні є:

  • Розширення географії не лише спікерів, а й музикантів, що подали заявки на участь у фестивалі шоукейсів. Цього року це 10 країн, серед яких такі екзотичні для нас як Норвегія, Ізраїль, Сполучені Штати.
  • Залучення нових сфер індустрії до події, завдяки створенню нового контенту. Зокрема, ренталів та технічних підрядників, експортерів музичного обладнання, влогінг-експертів, івентерів, маркетологів, юристів.
  • Збільшення уваги представників індустрії до інновацій, трендів та до, власне, процесів що відбуваються. Минулого року у залах було набагато менше спікерів на кейсах один-одного, у переважній більшості, всі приходили виступити та зробити селфі».

Три дні найвпливовіші люди індустрії обговорювали проблеми шоубізу. Організатори підготували підбірку найяскравіших цитат Kyiv Music Days 2019.

Михайло Ясинський, Secret Service EA: «Стратегію розвитку й просування артиста ми будуємо не на рік, вона будується на десятиріччя».

Юрій Нікітін, mamamusic: «Провал — невід’ємна частина шляху».

Євген Філатов, Vidlik, ONUKA, The Maneken: «Для реалізації будь-якої творчої задумки потрібна команда. Артистові важко і некоректно усім займатися самостійно. Організація концертів, спілкування з медіа — стресове відгалуження, тут немає музики, тут є тайм-менеджмент і чіткі зобов’язання і домовленості. Артист — людина, навколо якої будується команда».

KMD Filatov 1180x768 - Kyiv Music Days 2019: найяскравіші цитати з форуму

Каталін Фюрі, фестиваль Sziget: «Вибудовуючи стратегію комунікації, важливо: розуміти свою аудиторію, обирати правильні платформи комунікацї й те, на чому вона фокусуватиметься, створювати лише якісний контент, завжди бути у діалозі з аудиторією, давати зворотній зв’язок, а також мати надійне джерело інформації».

KMD Katalin Furi 1280x762 - Kyiv Music Days 2019: найяскравіші цитати з форуму

Ростислав Русаков, «Южный Берег Киева», Hedonism Festival: «Враження — найбільш цінний ресурс. Це саме те, що залишається з вами назавжди і ніяк не зможе знецінитися».

Стас Корольов, YUKO: «Зацікавити людей можна історією. Але не вигадуй нічого зайвого — знайди в собі те, що може зачепити людей».

Simon De Winter, тур-менеджер Kaiser Chiefs, RED, Fink, Kwabs: «Хороший тур-менеджер має бути готовим до всього. Головний скіл — потрібно завжди залишатися спокійним та ввічливим. Також у своїй комунікації ви завжди повинні бути зрозумілим, незалежно від того, якою мовою спілкуєтесь».

Андрій Максимов, фотограф: «Роблячи кадр, завжди думайте — зможе він стати обкладинкою для фотоальбому чи ні?».

Женя Галич, O.Torvald, MEGOGO live: «Якщо ти — молодий артист, у жодному разі не можна діяти алогічно. Ти повинен чітко розуміти, куди тебе веде кожен твій крок та дія».

Максим Сердюк, СЛУХ: «Хайп — це інструмент. Їм можна користуватися, як органічно, так і штучно. Хайп він як молоток — якщо ти його візьмеш, але не зможеш тримати в руках, толку від такого хайпу?»

Анна Сутуліна, Air Music: «Чому можна навчиться у блогерів? Активне промо самих себе в соцмережах. Робіть щось з тим контентом, який у вас є. Відмінний приклад з Настею Каменських — вона починала з влогів, розповідала про себе і про свої будні, залучаючи нову аудиторію і поступово знайомлячи їх зі своєю творчістю».

KMD Sutulina 1152x768 - Kyiv Music Days 2019: найяскравіші цитати з форуму

Ірина Горова, MOZGI Entertainment: «Не можна бути обличчям більше двох брендів».

Переможці першої премії музичної індустрії Kyiv Music Days Awards 2019

KyivMusicDaysAwards 1151x768 - Kyiv Music Days 2019: найяскравіші цитати з форуму

До речі, 13 квітня було вручено галузеву премію KMD Awards 2019. Нагороди у номінаціях отримали:

Найкращий промоутер / агенція — Pop Corn CA;

Найкращий квитковий оператор — Concert.ua;

Найкращий менеджер артиста — Єгор Кір’янов (The Hardkiss), Лєра Левицька (ONUKA, The Maneken);

Найкращий музичний журналіст — Олександр Варениця;

Найкращий PR (менеджер / компанія) — Много Воды, Secret Service EA;

Найкраще видання про музику — СЛУХ, LiRoom;

Найкращий затишний концертний майданчик (до 500 місць) — Closer;

Найкращий концертний майданчик (до 1500) — Caribbean Club;

Найкращий великий концертний майданчик (від 1500) — Арт-завод Платформа;

Найкращий технічний підрядник (звук) — Zinteco, Elecor;

Найкращий технічний підрядник (світло) — Alight;

За вагомий внесок у музичну індустрію — Алан Бадоєв, Олексій Коган;

За стратегічне партнерство — Володимир Бугай (НСК «Олімпійський»).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

Притча поза часом: український режисер зняв чорно-білий фільм про проблемне квартирне питання

Після смерті матері троє її дорослих дітей починають сварку через квартиру, в якій вони провели своє дитинство. Молодший син Павло ...

В Японії створили візитівки незвичної форми на захист вежі-капсули Накагін

Візитівки незвичної форми покликані пояснити незвичну архітектурну концепцію метаболізму, яку було закладено в основу вежі-капсули.