Kyiv Music Days 2019: найяскравіші цитати з форуму

Минулими вихідними у столиці вдруге пройшов Міжнародний форум концертної індустрії Kyiv Music Days. За три дні захід зібрав разом артистів, ключових українських та європейських експертів з концертної індустрії. Метою події став розвиток музичної індустрії в Україні, розширення її можливостей, залучення нових технологій, їхня адаптація на ринку, а також знайомство широкої аудиторії з молодими музикантами та музичними гуртами.

У рамках форуму відбулися: конференція, шоукейс фестиваль (виступ молодих музичних гуртів, прим. ред.), щорічне вручення премії KMD Awards 2019, а також виставка музичних інструментів та обладнання від «Музикант.укр».

Євгенія Стрижевська, засновниця Kyiv Music Days:

«Головними показниками успіху Kyiv Music Days 2019 на сьогодні є:

  • Розширення географії не лише спікерів, а й музикантів, що подали заявки на участь у фестивалі шоукейсів. Цього року це 10 країн, серед яких такі екзотичні для нас як Норвегія, Ізраїль, Сполучені Штати.
  • Залучення нових сфер індустрії до події, завдяки створенню нового контенту. Зокрема, ренталів та технічних підрядників, експортерів музичного обладнання, влогінг-експертів, івентерів, маркетологів, юристів.
  • Збільшення уваги представників індустрії до інновацій, трендів та до, власне, процесів що відбуваються. Минулого року у залах було набагато менше спікерів на кейсах один-одного, у переважній більшості, всі приходили виступити та зробити селфі».

Три дні найвпливовіші люди індустрії обговорювали проблеми шоубізу. Організатори підготували підбірку найяскравіших цитат Kyiv Music Days 2019.

Михайло Ясинський, Secret Service EA: «Стратегію розвитку й просування артиста ми будуємо не на рік, вона будується на десятиріччя».

Юрій Нікітін, mamamusic: «Провал — невід’ємна частина шляху».

Євген Філатов, Vidlik, ONUKA, The Maneken: «Для реалізації будь-якої творчої задумки потрібна команда. Артистові важко і некоректно усім займатися самостійно. Організація концертів, спілкування з медіа — стресове відгалуження, тут немає музики, тут є тайм-менеджмент і чіткі зобов’язання і домовленості. Артист — людина, навколо якої будується команда».

Каталін Фюрі, фестиваль Sziget: «Вибудовуючи стратегію комунікації, важливо: розуміти свою аудиторію, обирати правильні платформи комунікацї й те, на чому вона фокусуватиметься, створювати лише якісний контент, завжди бути у діалозі з аудиторією, давати зворотній зв’язок, а також мати надійне джерело інформації».

Ростислав Русаков, «Южный Берег Киева», Hedonism Festival: «Враження — найбільш цінний ресурс. Це саме те, що залишається з вами назавжди і ніяк не зможе знецінитися».

Стас Корольов, YUKO: «Зацікавити людей можна історією. Але не вигадуй нічого зайвого — знайди в собі те, що може зачепити людей».

Simon De Winter, тур-менеджер Kaiser Chiefs, RED, Fink, Kwabs: «Хороший тур-менеджер має бути готовим до всього. Головний скіл — потрібно завжди залишатися спокійним та ввічливим. Також у своїй комунікації ви завжди повинні бути зрозумілим, незалежно від того, якою мовою спілкуєтесь».

Андрій Максимов, фотограф: «Роблячи кадр, завжди думайте — зможе він стати обкладинкою для фотоальбому чи ні?».

Женя Галич, O.Torvald, MEGOGO live: «Якщо ти — молодий артист, у жодному разі не можна діяти алогічно. Ти повинен чітко розуміти, куди тебе веде кожен твій крок та дія».

Максим Сердюк, СЛУХ: «Хайп — це інструмент. Їм можна користуватися, як органічно, так і штучно. Хайп він як молоток — якщо ти його візьмеш, але не зможеш тримати в руках, толку від такого хайпу?»

Анна Сутуліна, Air Music: «Чому можна навчиться у блогерів? Активне промо самих себе в соцмережах. Робіть щось з тим контентом, який у вас є. Відмінний приклад з Настею Каменських — вона починала з влогів, розповідала про себе і про свої будні, залучаючи нову аудиторію і поступово знайомлячи їх зі своєю творчістю».

Ірина Горова, MOZGI Entertainment: «Не можна бути обличчям більше двох брендів».

Переможці першої премії музичної індустрії Kyiv Music Days Awards 2019

До речі, 13 квітня було вручено галузеву премію KMD Awards 2019. Нагороди у номінаціях отримали:

Найкращий промоутер / агенція — Pop Corn CA;

Найкращий квитковий оператор — Concert.ua;

Найкращий менеджер артиста — Єгор Кір’янов (The Hardkiss), Лєра Левицька (ONUKA, The Maneken);

Найкращий музичний журналіст — Олександр Варениця;

Найкращий PR (менеджер / компанія) — Много Воды, Secret Service EA;

Найкраще видання про музику — СЛУХ, LiRoom;

Найкращий затишний концертний майданчик (до 500 місць) — Closer;

Найкращий концертний майданчик (до 1500) — Caribbean Club;

Найкращий великий концертний майданчик (від 1500) — Арт-завод Платформа;

Найкращий технічний підрядник (звук) — Zinteco, Elecor;

Найкращий технічний підрядник (світло) — Alight;

За вагомий внесок у музичну індустрію — Алан Бадоєв, Олексій Коган;

За стратегічне партнерство — Володимир Бугай (НСК «Олімпійський»).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...