KYIV MEDIA WEEK Global Marathon анонсує програму секції Азія: аналітичний огляд, ключові події, кейси, цифри

Азія стане першим регіоном на шляху навколосвітнього онлайн марафону KYIV MEDIA WEEK Global Marathon, який організовує компанія Media Resourses Management за підтримки Українського Культурного Фонду. Міжнародна медіаконсалтингова компанія K7 Media, представить огляд трендів та змін аудіовізуальної індустрії Південної Кореї, Китаю та В’єтнаму.

В рамках секції буде представлено підбірку найбільш показових проектів, що характеризують ситуацію на ринку даного регіону. Панельна дискусія за участі представників ключових напрямків медіаіндустрії сфокусується на тому, як COVID-криза впливає на ринкові показники та позначається на загальних зрушеннях у кінотеатральному й телевізійному секторах. Спікери також розкажуть про те, як провідні гравці медіаринку адаптують свої бізнес-моделі відповідно до нових реалій і вибудовують співпрацю з іншими країнами.

Модеруватиме зустріч Мішель Лін, авторитена експертка, голова департаменту Азії і Тихоокеанського регіону в компанії К7 Меdia. Має великий досвід в дослідженні форматів, багатожанрових програм та вивченні специфіки регіональних ринків.

«На прикладі кожної з країн ми розглянемо показовi приклади, які відображають реакцію ринку на ситуацію: як змінюються уподобання аудиторії та бізнес-процеси, які антикризові рішення приймаються провідними учасниками ринку, та які з них є насправді ефективними. Багато років поспіль Азійський регіон славиться своїми видатними форматами, які підкорюють світ. Наприклад, Південна Корея має хорошу репутацію в царині  розваг і мистецтва, тому тепер, коли ви чуєте слово “K-Formats” («Епоха розквіту корейських форматів») – кожен легко зможе навести кілька успішних прикладів. Інші країни регіону також швидко переймають досвід адаптації форматів та iмпорту. Отже, у своєму дослідженні я зокрема зосереджусь на них, а також для міжнародних покупців я представлю нові тенденції щодо форматів з Азійського регіону» – анонсує Мішель Лін.

Продовжити занурення в особливості медіаринку Азії учасники KMW Global Marathon зможуть навіть після завершення заходу. Всі зареєстровані глядачі форуму отримають спеціальний пост-огляд документ, у якому буде зібрано найцікавішу аналітику, висновки презентацій та дискусій регіональних секцій KMW, а також результати всіх досліджень, що проводяться міжнародними та локальними агенціями спеціально для KMW 2020.

Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.

Генеральний партнер KYIV MEDIA WEEK Global Marathon — ТРК «Україна».

KMW Asia - KYIV MEDIA WEEK Global Marathon анонсує програму секції Азія: аналітичний огляд, ключові події, кейси, цифри


А ще 11-13 вересня відбудеться WHATABOUT: Future of Brands — перша онлайн-конференція про діджитальну реальність у дизайні, візуальних та бренд комунікаціях.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo на культурній орбіті: технології non stop, зіткнення галактик і трішки ще про Київ

In Nebo ideas agency we don’t say «hey, there!», we say «Привіт, земляни!» and I think thats beautiful. Упевнені, ви здогадалися, ...

Популяризатор музики, мистецтва, екології, або 10 причин унікальності Respublica FEST

Сьогодні стартував ювілейний Respublica FEST. Він став єдиним фестивальним заходом великого масштабу, що пройде в Україні цьогоріч. 2020-й поставив перед ...

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...