Gucci та Miller Lite показують два діаметрально протилежні погляди на офісні вечірки

Коли офісні вечірки перетворюються на віртуальну подію, почуття це викликає неоднозначні. Зрештою, тут все залежить від того, наскільки теплим є ваше ставлення до колег і як сильно ви скучили за живим спілкуванням за всі ці місяці карантину.

«Рожеві окуляри» Gucci

Зокрема, бренд Gucci у своїй кампанії до зимових свят 2020 вмикає ностальгію по офісу на повну, адже цього року мало хто наважиться збиратися на Різдво на роботі. Це колись офісні вечірки були джерелом незваного похмілля посеред робочого тижня, але цього року навіть ніякове тупцяння серед колег пригадується крізь рожеві окуляри. Ось це і намагається передати Gucci в своєму різдвяному ролику в стилі ретро.

Дія його відбувається начебто в 1990-ті. І в той час як вечірка набирає оберти, офіс з великими коробкоподібними комп’ютерами та громіздким копіювальним апаратом перетворюється на танцмайданчик з баром. Колеги грають в Таємного Санту, співають караоке, танцюють навколо столів і загалом казяться, хто як може. Навіть фотокопії сумочки роблять.

Втім, попри заявлений стиль 90-х, стиль одягу у відео, як багато хто помітив в соцмережах, відповідає, скоріше, 70-м рокам, а вибір музики – 80-м. Навіть редакція журналу AdAge погоджується, пригадуючи свої офісні вечірки у 90-ті, що це більше нагадує історичну реконструкцію, зроблену якимись хіпстерами, а не реальну епоху Spice Girls.

Але загалом це приємне та кумедне відео, яке багатьом нагадає про безтурботніші часи, коли колег по роботі можна було побачити вживу і навіть станцювати всім офісом конгу на Різдво.

До речі про конгу. В рамках кампанії бренд Gucci створив власну відеогру під назвою Conga Master. Зіграти в неї можна у додатку бренда.

Гіперреалізм Miller Lite

Цілком інший погляд на офісні вечірки у Miller Lite. Цей пивний бренд готовий битися об заклад, що кожен охоче відмовився б від офісних вечірок заради відпочинку вдома. Для візуалізації цієї думки бренд запросив мисткиню та фотографку Алекс Прегер, яка створила чи не наймоторошнішу в світі офісну вечірку.

На перший погляд відео від Miller Lite та команди DDB з Чикаго та Сан-Франциско показує просто ряд незручних моментів, знайомих багатьом учасникам офісних вечірок: обов’язкове фото з босом, засинання за своїм робочим столом, алкоголь, який раптово вдаряє в голову. І все це на тлі діджея-любителя, який аж фонтанує ентузіазмом.

Насправді ж ця пародія на офісні вечірки становить собою колекцію з 15 гіперреалістичних скульптур, які відтворюють такі моменти і типажі колег, за якими ви навряд чи скучили. І наприкінці Miller Lite нагадує, що менше часу в офісі – це більше часу з друзями за келихом пива.

З цього приводу Miller Lite навіть роздає у Twitter упаковки на шість банок пива тим, чиї офісні вечірки було скасовано.

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Про те, де ми є. Команда «Проєкту Р.І.Д.» розповіла, як покращувати українську з бажанням і без нудьги

Проєкт «Р.І.Д.» написаний українцями для українців та всіх тих, хто хоче глибше зрозуміти історію, культуру, мову, етнологію Батьківщини. Це поєднання гри, ...

Видання The Drum назвало кращі соціальні кампанії 2020

Конкурс The Drum Awards у своїй номінації Social Purpose називає ті креативні команди, якими були запущені кращі соціальні кампанії 2020 року.

Володимир Ставнюк і Дем’ян Ом про взаємодію людини та державиВолодимир Ставнюк і Дем’ян Ом про взаємодію людини та держави

Володимир Ставнюк і Дем’ян Ом про взаємодію людини та держави

Ми не звикли ототожнювати державу з емоціями, мораллю, духовністю. У нашому розумінні — це машина, якою керує спортивний інтерес та ...

Гостра тема святкового сезону 2020: п’ять кампаній до Дня усунення насильства проти жінок

Іноді необхідність лишатися вдома обертається суцільним жахом. Саме цю тему й піднімає ряд кампаній до Дня усунення насильства проти жінок.

Укрпошта випустила поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Укрпошта спільно зі студією Animagrad (FILM.UA Group) 30 листопада представили поштовий випуск із героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня», присвячений 150-річчю ...

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалонNebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Привіт, земляни! Поки у вас лише з’являється святковий настрій, у нас він уже давно є. А все тому, що нашій ...