3-метрова балетна пачка: в Нідерландах соціальну дистанцію винесли на сцену

Бренд джинсового одягу G-Star RAW та Нідерландський національний балет об’єднали свої зусилля заради унікальної колаборації, щоб за допомогою мистецтва візуалізувати концепцію соціального дистанціювання. Цей спільний проєкт бренда та балетної трупи показав «нову норму» нашого суспільства, яке поступово послаблює карантинні заходи. Вони замінили класичну музику сучасним бітом, а шовк джинсовою тканиною і створили балетну виставу, дійство якої розгортається прямо в нашому 2020-му році.

Соціально дистанційоване суспільство майстерно відтворене у задумі хореографа Ремі Вьортмеєра (Remi Wörtmeyer), а центральним елементом вистави стала вражаюча 3-метрова балетна пачка з джинсової тканини. Натхненням для всього цього стали спустілі театри, митці без сцени та те, як ми всі зараз обережно витанцьовуємо одне навколо одного, щоб знайти шлях до нової норми життя.

Музика до соціально дистанційованого балету також є результатом творчої колаборації між діджеєм Йорісом Вурном (Joris Voorn), який знається на музиці в стилі техно та хауз, і струнним оркестром Нідерландського балету.

Класичне мистецтво та класичний денім

Ремі Вьортмеєр так розповів про цей балет безпечної відстані: «Балетна пачка – це найефективніший інструмент соціального дистанціювання. А її чималий розмір змушує танцівників шукати нові способи прокладати маршрут, оминати одне одного та рухатися разом. В той час, як вони танцюють вулицями міста, вони повторюють дуже знайомий всім нам танець, до якого ми мусимо вдаватися щоразу, коли проходимо повз людей на вулиці і намагаємося втримати між собою та ними дистанцію в півтора метри».

А Гвенда ван Вілет (Gwenda van Vliet), директорка з маркетингу G-Star, зазначила: «Обмеження відкривають перед нами нові можливості. Впродовж останніх кількох місяців ми шукали нові незвичайні, новаторські та творчі способи інтерпретувати нинішню реальність. Ми вирішили зосередитися на тому, що можливо, замість того, що лишається наразі неможливим. І це – саме те, що породжує колаборації та концепти, які за інших обставин нікому б і не спали на думку. Тому ми пишаємося тим, що нам вдалося створити цю історію, сполучивши такі різні світи класичного мистецтва та класичного деніму».

Джерело

А взагалі, балет на перехресті жанрів – не таке рідкісне явище, як це може здатися.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.