Селфі на захід сонця: художник створює фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів

Іноді він перевтілюється в чаклуна з чарівною паличкою, а іноді – гуляє з драконом на повідку. У вечірніх сутінках американський художник та письменник Джон Маршалл може бути ким (і чим) завгодно, адже саме у цей час він створює свої фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів.

Використовуючи лише ручку, ножиці та шматок картону, Маршалл конструює силуети, які відтворюють чимало цікавих сцен з його живої уяви. Сам він називає такі фото «селфі на захід сонця» (Sunset Selfies).

Джон Маршалл – американський письменник зі штату Мен, і такі селфі – то його хобі. Картонними силуетами він зацікавився п’ять років тому. Тоді він був якось на острівному узбережжі й спостерігав захід сонця, коли раптом помітив пусту коробку від пива. Він прихопив ножиці, швиденько вирізав з неї маску-алігатора і вирішив зробити селфі, почепивши її собі на голову.

«Я та коробка разом утворили такий обрис, який навпроти призахідного сонця скидався на алігатора, що сидить на камені», – пригадав він.

Від того часу Маршалл створив понад 200 картонних силуетів. До кожної композиції він підходить так, наче створює мультфільм. Із собою він завжди носить блокнот, щоб одразу записувати цікаві ідеї, які можуть спасти йому на думку. Маршалл пояснює цей процес внутрішнім спілкуванням із тією дитиною, якою він був колись. Кожне фото, яке він оприлюднює в Instagram, доповнюється кумедним коментарем автора.

Наприклад: «Зараз, коли я сиджу на карантині, в мене нарешті дійшли руки зрубати той старий моторошний пень, який стирчить у дворі за домом. Але коли я підійшов до нього у сутінках, щось мені підказало, що цей пень без бою не здасться».

Сам собі режисер

Більшість своїх фото з картонними силуетами Маршалл робить самостійно. Він ставить камеру на таймер, що дозволяє йому бути водночас і кінематографістом, і актором.

За словами автора, краще за все робити такі фото там, де сонце заходить над водою: «Це – найкраще місце, тому що перед вами небо, насичене кольором, та вода, насичена кольором».

І не важливо, чи це бурхливий океан, чи спокійне озеро.

«Перед вами просто канва з чистого кольору, з якою можна працювати».

Для самого Маршалла однією з найулюбленіших робіт є Тадж-Махал.

Автор має надію, що у цей непевний час його фантастичні сцени з картонних силуетів розвеселять людей. Також він сподівається, що його творчість надихне й інших людей теж робити такі «селфі на захід сонця».

А ось цей силует впізнають, напевно, всі…

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.