Селфі на захід сонця: художник створює фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів

Іноді він перевтілюється в чаклуна з чарівною паличкою, а іноді – гуляє з драконом на повідку. У вечірніх сутінках американський художник та письменник Джон Маршалл може бути ким (і чим) завгодно, адже саме у цей час він створює свої фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів.

Використовуючи лише ручку, ножиці та шматок картону, Маршалл конструює силуети, які відтворюють чимало цікавих сцен з його живої уяви. Сам він називає такі фото «селфі на захід сонця» (Sunset Selfies).

Джон Маршалл – американський письменник зі штату Мен, і такі селфі – то його хобі. Картонними силуетами він зацікавився п’ять років тому. Тоді він був якось на острівному узбережжі й спостерігав захід сонця, коли раптом помітив пусту коробку від пива. Він прихопив ножиці, швиденько вирізав з неї маску-алігатора і вирішив зробити селфі, почепивши її собі на голову.

«Я та коробка разом утворили такий обрис, який навпроти призахідного сонця скидався на алігатора, що сидить на камені», – пригадав він.

Від того часу Маршалл створив понад 200 картонних силуетів. До кожної композиції він підходить так, наче створює мультфільм. Із собою він завжди носить блокнот, щоб одразу записувати цікаві ідеї, які можуть спасти йому на думку. Маршалл пояснює цей процес внутрішнім спілкуванням із тією дитиною, якою він був колись. Кожне фото, яке він оприлюднює в Instagram, доповнюється кумедним коментарем автора.

Наприклад: «Зараз, коли я сиджу на карантині, в мене нарешті дійшли руки зрубати той старий моторошний пень, який стирчить у дворі за домом. Але коли я підійшов до нього у сутінках, щось мені підказало, що цей пень без бою не здасться».

Сам собі режисер

Більшість своїх фото з картонними силуетами Маршалл робить самостійно. Він ставить камеру на таймер, що дозволяє йому бути водночас і кінематографістом, і актором.

За словами автора, краще за все робити такі фото там, де сонце заходить над водою: «Це – найкраще місце, тому що перед вами небо, насичене кольором, та вода, насичена кольором».

І не важливо, чи це бурхливий океан, чи спокійне озеро.

«Перед вами просто канва з чистого кольору, з якою можна працювати».

Для самого Маршалла однією з найулюбленіших робіт є Тадж-Махал.

Автор має надію, що у цей непевний час його фантастичні сцени з картонних силуетів розвеселять людей. Також він сподівається, що його творчість надихне й інших людей теж робити такі «селфі на захід сонця».

А ось цей силует впізнають, напевно, всі…

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.