Depositphotos анонсував конкурс для дизайнерів. Головний приз — iPhone 12

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив #homescreenchallenge — конкурс для дизайнерів, у рамках якого пропонує створити набір унікальних іконок для iOS 14 і виграти новий iPhone 12.

«Ажіотаж довкола виходу нової версії iOS, що дозволяє повністю персоналізувати екран свого iPhone, не вщухає з моменту анонсу цієї фічі. Графічний дизайнер з Сан-Франциско Траф менше ніж за тиждень заробив більше $100 000 на іконах для iOS 14, кількість публікацій з трендовим хештегом #ios14homescreen продовжує зростати кожен день. Ми вирішили що це класна можливість для користувачів з усього світу проявити свою креативність і запустили тематичний конкурс», — говорить Тарас Боровик, креативний директор Depositphotos.

Конкурс для дизайнерів #homescreenchallenge триватиме до 25 листопада. Надсилати можна необмежену кількість наборів, в кожному з яких може бути до 20 стандартних іконок на вибір. Кожен набір іконок має відрізнятися унікальним тематичним дизайном. Правила участі, журі, призи і вся детальна інформації про конкурс за посиланням.

Depositphotos анонсував конкурс для дизайнерів. Головний приз — iPhone 12

І на цій натхненній хвилі пропонуємо вам переглянути фото переможців конкурсу мікрофотографії Nikon Small World 2020 та конкурсу аерофотозйомки Drone Photo Awards 2020.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...