Drone Photo Awards 2020: переможці конкурсу кращих фото з дрону

Можна поглянути на світ з іншого ракурсу завдяки переможцям конкурсу Drone Photo Awards 2020. Організований в рамках Siena Awards Festival, фотоконкурс висвітлює найкращі аерофотознімки з усього світу.

Цього року австралійський фотограф Джим Піко взяв головний приз за фото Love Heart of Nature. На ньому видно акулу, яка плаває посеред косяку лосося. Піко зумів зафіксувати момент, коли косяк риби зібрався у формі серця, що дало змогу зробити динамічний і просто неймовірний знімок. Це лише один з вражаючих переможців у дев’яти категоріях, включаючи такі: «Дика природа», «Люди», «Урбаністика», «Спорт» та інші.

Особливо актуальною стала спецкатегорія «Життя під час Covid-19». Ізраїльський фотограф Томер Аппельбаум виграв номінацію з фото своїх співвітчизників, які мирно протестують в епоху соціального дистанціювання. Серед інших видатних фотографій: «Тропічна наречена» Мохамеда Азмееля, фото якої перемогло в категорії «Весілля». Цей знімок показав, як мальдівський фотограф творчо переосмислив квіткові декорації, щоб створити портрет нареченої.

45 фотографій, які отримали призові місця на Drone Photo Awards 2020, покажуть на виставці в одному з найстаріших наукових музеїв Італії — Accademia dei Fisiocritici, що знаходиться в Сієні. Виставка пройде з 24 жовтня по 29 листопада 2020 року. Це єдина колективна виставка, присвячена аерофотозйомці в Італії.

Фото року

Акула плаває посеред косяку лосося, чия форма перетворилась у форму серця.

Фото року
Love Heart of Nature, фотограф Джим Піко, переможець у категорії «Фото року», 2020 Drone Awards.

Категорія «Урбаністика»

Іноді нам потрібно змінити перспективу, щоб відчути силу конструкції сильніше, ніж коли-небудь думали. Вежі Петронас, також відомі як вежі-близнюки Петронас, — це хмарочоси-близнюки в місті Куала-Лумпур.

Категорія «Урбаністика»
Alien Structure on Earth, фотограф Томаш Ковальський, переможець у категорії «Урбаністика», 2020 Drone Awards.

Категорія «Дика природа»

Багато хто думає, що чаплі в’ють гнізда в очереті або на болоті. Насправді вони гніздяться на вершинах величезних дерев, і їх іноді можна побачити за допомогою дрону.

Категорія «Дика природа»
Where Herons Live, фотограф Дмітрій Вілюнов, переможець у категорії «Дика природа», 2020 Drone Awards.

Категорія «Спорт»

Вид з повітря на плавців, де море стає місцем укриття між синім килимом і білою піною хвиль.

Категорія «Спорт»
On the Sea, фотограф Роберто Корінальдесі, переможець у категорії «Спорт», 2020 Drone Awards.

Категорія «Люди»

При температурі мінус 30 °C зими в євразійських степах можуть бути суворими. Але життя не зупиняється, і місцеві жителі переходять на санях з одного села в інше, перетинаючи крижані річки і озера.

Категорія «Люди»
Frozen Land, фотографиня Алессандра Меніконці, переможниця у категорії «Люди», 2020 Drone Awards.

Категорія «Природа»

«У кінці сезону сірих китів мені розповіли про сірого кита, який останні 3 роки грав з човнами, обережно їх штовхаючи. Отже, ми повернулися через рік, і неймовірний сірий кіт з’явився, і, як результат, з’явився і цей знімок», — каже Джозеф Шейрес, автор знімку.

Категорія «Природа»
Gray Whale Plays Pushing Tourists, фотограф Джозеф Шейрес, переможець у категорії «Природа», 2020 Drone Awards.

Категорія «Абстракція»

Фенікс — символ відродження вогню з попелу. Це символ початку реального процесу регенерації на промисловому гірничодобувному майданчику на озері Оуенс. Після руйнівного минулого і створення найбільш токсичного сміттєвого відра в Америці перелітні птахи повертаються і життя починається заново…

Категорія «Абстракція»
Phoenix Rising, фотограф Пол Хулен, переможець у категорії «Абстракція», 2020 Drone Awards.

Категорія «Весілля»

Креативне використання квітів і листя, що залишилися від весільного декору.

Категорія «Весілля»
Tropical Bride, фотограф Мохамед Азмеель, переможець у категорії «Весілля», 2020 Drone Awards.

Категорія «Життя під час Covid-19»

Тисячі ізраїльтян зберігають соціальне дистанціювання через Covid-19, протестуючи проти прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху на площі Рабина 19 квітня 2020 року.

Категорія «Життя під час Covid-19»
Black Flag, фотограф Томер Аппельбаум, переможець у категорії «Життя під час Covid-19», 2020 Drone Awards.

Джерело

Пропонуємо вам також переглянути фотопроєкт Living Room німецької фотографині Яни Софії Нолле. В рамках проєкту вона відтворила на фото тимчасові домівки безпритульних посеред розкішних віталень заможних жителів Сан-Франциско.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

ALWAYS

Always запускає кампанію #ОднаДляОдної і надасть безкоштовні засоби гігієни на підтримку українських школярок

Кожна п’ята дівчинка в Україні пропускає школу під час критичних днів через брак засобів жіночої гігієни*. Щоб привернути увагу до ...

Norton commander, касетні програвачі та політехніка: ребрендинг музею КПІ вiд Y agency

В рамках карантинного затишшя Y agency вирішило протестувати нову для агентства послугу — smart branding. «Що ми можемо зробити для ...

Lions Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

В Україні запустили екологічне ранкове шоу, яке дбає про психічне здоров’я слухачів

В Україні запустили екологічне ранкове шоу. Від медитацій у прямому ефірі до психологічної освіти — такий формат вигадали Радіо Аристократи. Мета ...

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

HypeAuditor_dentsu_Insta

Хто, як і скільки заробляє в українському Instagram — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine

Instagram сьогодні є не тільки однією з провідних соціальних мереж, але і найважливішою платформою для influencer-маркетингу. Тож, за ініціативи комунікаційної ...