Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface.

Всього у списку рекомендацій 21 сервіс. Усі додатки розділені на чотири категорії: де можна щось почати (.now), отримати (.app), створити (.page) і розробити (.dev).

Серед них програми для медитації, сну, тайм-менеджменту і редагування відео. Зокрема:

  • Loona — дозволяє емоційно налаштуватися на сон (вибір користувачів США);
  • Zoom — додаток для конференц-зв’язку;
  • ShareTheMeal — благодійний додаток для допомоги дітям, які голодують.
  • Vimeo Create — Video Maker & Editor — інструмент для створення і редагування відео.

Також до списку рекомендацій увійшли сервіси для створення колажів, резюме, сайтів і додатків, а також для запуску онлайн-магазину або пошуку працівників. Окрім того, компанія рекомендує платформи для пошуку емоційної підтримки і для навчання домашніх тварин.

Повний список рекомендацій можна подивитися на сайті компанії.

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік

Додаток Reface створений у 2011 році українськими розробниками. Він дозволяє замінювати обличчя на фото або відео на інші зі збереженням міміки. У серпні 2020 року додаток став першим у категорії «Розваги» в американському AppStore, а в грудні сервіс потрапив до категорії «Найкращі програми» премії Best of 2020 від Google Play.

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік

Джерело


Читайте також:

Вже незабаром в Україні з’явиться мобільний додаток Cittart для пошуку, купівлі та продажу мистецтва. Наразі триває попередня реєстрація для всіх, хто хоче першими дізнатися про реліз додатку, а також для художників, які хочуть розміститися на платформі. Про історію створення, функціонал та особливості додатку ексклюзивно для Creativity.ua розповіла Дарина Мо Мот, засновниця Cittart.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...