Українська портативна гітара стала хітом на Kickstarter

Портативна гітара Jammy EVO від українського стартапу зібрала понад $130 000 на сайті фінансування творчих проєктів Kickstarter.

Після того, як стартап Jammy Instruments запустив кампанію для Jammy EVO на Kickstarter, потрібні $50 000 були зібрані всього за годину. Більше того — за перші 20 хвилин в компанію надійшло 100 замовлень, а на другий день проєкту вдалося зібрати $130 000.

Jammy EVO — друга портативна цифрова MIDI-гітара від компанії Jammy Instruments. Довжина інструмента — 43 см, він може поміститися в рюкзак. При підключенні до DAW (цифрової аудіостанції) на комп’ютері або смартфоні, вона може звучати, як будь-який інструмент.

Jammy EVO має набір оптичних датчиків нового покоління, які зменшують затримку до 8-10 мс, а також покращують MIDI-трекінг. У планах компанії — версія гітари для лівшів. Вартість пристрою для бекерів (людини, яка вкладає свої гроші в поки ще не існуючий проєкт з метою підтримати його і / або отримати в результаті бонус: копію цього продукту безкоштовно або зі значною знижкою, копію продукту + приз, ексклюзивні матеріали тощо, — Ред.) — $299.

Перший продукт компанії — Jammy MIDI-гітара — зібрав понад $260 000 на Indiegogo (сайті фінансування творчих проєктів, — Ред.), а також отримала нагороду Red Dot Award 2020 в категорії «продуктовий дизайн» за «футуризм і відсилання до гітарної класики в дизайні», а також модульну конструкцію.

Джерела: НВ, ain


Активаційна агенція Adsapience почала розробку дезінфекційний коридор — багатоетапної системи захисту, до якої входить тестування до події, температурний скринінг у день заходу та проходження через дезінфекційний коридор безпосередньо на вході у людне місце.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія у захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Young Lions Live Award — конкурс для креативних пар віком від 18 до 30. Ви можете бути студентами, співробітниками агенції, ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».