Українська портативна гітара стала хітом на Kickstarter

Портативна гітара Jammy EVO від українського стартапу зібрала понад $130 000 на сайті фінансування творчих проєктів Kickstarter.

Після того, як стартап Jammy Instruments запустив кампанію для Jammy EVO на Kickstarter, потрібні $50 000 були зібрані всього за годину. Більше того — за перші 20 хвилин в компанію надійшло 100 замовлень, а на другий день проєкту вдалося зібрати $130 000.

Jammy EVO — друга портативна цифрова MIDI-гітара від компанії Jammy Instruments. Довжина інструмента — 43 см, він може поміститися в рюкзак. При підключенні до DAW (цифрової аудіостанції) на комп’ютері або смартфоні, вона може звучати, як будь-який інструмент.

Jammy EVO має набір оптичних датчиків нового покоління, які зменшують затримку до 8-10 мс, а також покращують MIDI-трекінг. У планах компанії — версія гітари для лівшів. Вартість пристрою для бекерів (людини, яка вкладає свої гроші в поки ще не існуючий проєкт з метою підтримати його і / або отримати в результаті бонус: копію цього продукту безкоштовно або зі значною знижкою, копію продукту + приз, ексклюзивні матеріали тощо, — Ред.) — $299.

Перший продукт компанії — Jammy MIDI-гітара — зібрав понад $260 000 на Indiegogo (сайті фінансування творчих проєктів, — Ред.), а також отримала нагороду Red Dot Award 2020 в категорії «продуктовий дизайн» за «футуризм і відсилання до гітарної класики в дизайні», а також модульну конструкцію.

Джерела: НВ, ain


Активаційна агенція Adsapience почала розробку дезінфекційний коридор — багатоетапної системи захисту, до якої входить тестування до події, температурний скринінг у день заходу та проходження через дезінфекційний коридор безпосередньо на вході у людне місце.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Спроби уявити автомобіль Apple зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії.