У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Технології, необхідні для впровадження доставки дронами, вже існують. Але законодавство наразі дещо відстає від цієї нової реалії життя. Тому, щоб створити сприятливі умови для цього наступного кроку в розвитку технології дронів, Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів. Цей повітряний простір буде доступним для будь-яких повністю автоматичних дронів, що літають поза межами прямої видимості (BVLOS), за умови, що їх технічне оснащення відповідає всім необхідним нормам.

Arrow Drone Zone, перша з повітряних трас для дронів, буде розташована у місті Редінг, що на захід від Лондона. Її протяжність становитиме 8 км, а завширшки вона буде 500 метрів. Втім, хоча, як видно з назви, ця зона призначена для дронів, вона лишається відкритим повітряним простором. Тобто польоти повітряного транспорту (літаки та гелікоптери) там не заборонені.

В очікуванні трафіку дронів…

Плани щодо створення повітряних трас для дронів були підготовані Управлінням цивільної авіації Великобританії. І, схоже, з реалізацією цього проєкту зволікати ніхто не збирається – створення необхідної інфраструктури розпочнеться найближчими тижнями. Впроваджувати цей проєкт буде компанія Altitude Angel.

«Такі проекти як Arrow та Arrow Drone Zones стануть наступним рівнем безпілотного управління рухом транспорту, – стверджує Річард Паркер (Richard Parker), гендиректор та засновник Altitude Angel. – Значущість цього кроку не можна недооцінювати, оскільки автоматичні перельоти поза межами прямої видимості у відкритому повітряному просторі є дуже важливою перепоною. Її просто необхідно подолати, щоб реалізувати ідею масового використання дронів у комерції».

Актуальність такого рішення підкреслюється й тим, що це є лише однією (хоча, мабуть найбільш радикальною) з ініціатив стосовно підготовки технології дронів до години пік, а широкого загалу – до повсюдного застосування дронів.

Лідери у сфері доставки зараз по всьому світу тестують доставку дронами, щоб довести, що цю технологію справді можливо та доцільно втілити в життя. Тому, якщо проєкт Drone Zone спрацює так, як його розробникам та підприємцям гадалося, незабаром ми станемо свідками відкриття таких повітряних трас для дронів по всьому світу. Зрештою, від цього залежить майбутнє доставки Amazon!

Джерело

Однією з альтернативних ініціатив став додаток OpenSky від Alphabet Wing, який виконує функцію своєрідної диспетчерської для дронів.

Хоча зон, де дронам не раді, також більшає, і способи боротьби з ними розвиваються та еволюціонують.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

Оголошено півфіналістів та експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3

Третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA стрімко набирає обертів. Цього року до PITCH ...

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...