У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Технології, необхідні для впровадження доставки дронами, вже існують. Але законодавство наразі дещо відстає від цієї нової реалії життя. Тому, щоб створити сприятливі умови для цього наступного кроку в розвитку технології дронів, Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів. Цей повітряний простір буде доступним для будь-яких повністю автоматичних дронів, що літають поза межами прямої видимості (BVLOS), за умови, що їх технічне оснащення відповідає всім необхідним нормам.

Arrow Drone Zone, перша з повітряних трас для дронів, буде розташована у місті Редінг, що на захід від Лондона. Її протяжність становитиме 8 км, а завширшки вона буде 500 метрів. Втім, хоча, як видно з назви, ця зона призначена для дронів, вона лишається відкритим повітряним простором. Тобто польоти повітряного транспорту (літаки та гелікоптери) там не заборонені.

В очікуванні трафіку дронів…

Плани щодо створення повітряних трас для дронів були підготовані Управлінням цивільної авіації Великобританії. І, схоже, з реалізацією цього проєкту зволікати ніхто не збирається – створення необхідної інфраструктури розпочнеться найближчими тижнями. Впроваджувати цей проєкт буде компанія Altitude Angel.

«Такі проекти як Arrow та Arrow Drone Zones стануть наступним рівнем безпілотного управління рухом транспорту, – стверджує Річард Паркер (Richard Parker), гендиректор та засновник Altitude Angel. – Значущість цього кроку не можна недооцінювати, оскільки автоматичні перельоти поза межами прямої видимості у відкритому повітряному просторі є дуже важливою перепоною. Її просто необхідно подолати, щоб реалізувати ідею масового використання дронів у комерції».

Актуальність такого рішення підкреслюється й тим, що це є лише однією (хоча, мабуть найбільш радикальною) з ініціатив стосовно підготовки технології дронів до години пік, а широкого загалу – до повсюдного застосування дронів.

Лідери у сфері доставки зараз по всьому світу тестують доставку дронами, щоб довести, що цю технологію справді можливо та доцільно втілити в життя. Тому, якщо проєкт Drone Zone спрацює так, як його розробникам та підприємцям гадалося, незабаром ми станемо свідками відкриття таких повітряних трас для дронів по всьому світу. Зрештою, від цього залежить майбутнє доставки Amazon!

Джерело

Однією з альтернативних ініціатив став додаток OpenSky від Alphabet Wing, який виконує функцію своєрідної диспетчерської для дронів.

Хоча зон, де дронам не раді, також більшає, і способи боротьби з ними розвиваються та еволюціонують.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Norton commander, касетні програвачі та політехніка: ребрендинг музею КПІ вiд Y agency

В рамках карантинного затишшя Y agency вирішило протестувати нову для агентства послугу — smart branding. «Що ми можемо зробити для ...

ALWAYS

Always запускає кампанію #ОднаДляОдної і надасть безкоштовні засоби гігієни на підтримку українських школярок

Кожна п’ята дівчинка в Україні пропускає школу під час критичних днів через брак засобів жіночої гігієни*. Щоб привернути увагу до ...

Lions Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

В Україні запустили екологічне ранкове шоу, яке дбає про психічне здоров’я слухачів

В Україні запустили екологічне ранкове шоу. Від медитацій у прямому ефірі до психологічної освіти — такий формат вигадали Радіо Аристократи. Мета ...

Підсумки третього дня Lions Live від Джонатана Мілденхолла, гендиректора TwentyFirstCenturyBrand

Співзасновника та гендиректора консалтингової фірми TwentyFirstCenturyBrand було запрошено підбити підсумки третього дня Lions Live.

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.