Стилізовані під бекон шнурки підкоптили до випуску нових кросівок Nike

Чи доводилося вам чути про Nike Air Max 90 Bacon? Ці рожево-коричневі кросівки наслідують естетику популярної м’ясної закуски і є своєрідним поверненням дуже схожої моделі, випущеної ще в 2004 році. У продаж вони надійшли нещодавно, і ті, кому недостатньо, щоб їхнє взуття було схожим на бекон, мають шанс отримати шнурки, з якими воно ще й пахнути беконом буде.

Відомий своїми хотдогами бренд Oscar Mayer зараз випускає 1500 пар беконових шнурків, які як ніщо інше пасуватимуть до нових Air Max 90 Bacon. Розжитися такими шнурками можна у твіттері, запостивши хештег #OscarCookMyKicks та #Sweepstakes. З правилами розіграшу можна ознайомитися тут.

Щоб взяти участь в розіграші, не обов’язково купувати Air Max 90 Bacon, навіть якщо з ними у копчених шнурків буде ідеальна гармонія. Зрештою, прикрасити ними можна вигляд та запах будь якого старого взуття, у яке шнурки взагалі можна затягти.

Запах копчених шнурків

Ці шнурки нагадують бекон не лише запахом, а й виглядом: білі прожилки буцімто сала на хрусткому рожевому тлі. Якщо імітувати, то вже імітувати! А якщо взуття пахне беконом, то хай воно й виглядає так, наче в нього дві смужки м’яса затягли.

Меган Ленг, заступниця директора Oscar Mayer Bacon, пояснила в прес-релізі: «Мало що може дорівнятися до апетитного запаху свіжоприготованого бекону. Проте, щоб вдихнути цей божественний запах, вам зовсім не обов’язково вмикати плиту. Ми знаємо, що любителі бекону нюхали б його й нюхали. Тому ми і створили , беконові шнурки, щоб справжні фанати цієї страви могли нести її запах із собою всюди».

Ще одним вартим уваги моментом є те, що беконовий запах шнуркам передається від справжнього бекону бренда Oscar Mayer Hardwood Smoked Bacon.

Бренд скористався трикамерною системою Black Ops, щоб вилучити аромат свіжоприготованого бекону, але не просякнути самі кросівки жиром в ході готування.

Така-от автентичність.

Ідея активації належить креативній агенції VMLY&R.

Джерело

Кросовер черевиків та їжі нам вже доводилося бачити, щоправда в мережі KFC.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.