Одна кімната – шість палітр: портал HomeAdvisor шукає натхнення серед кольорів природи

Природа стриманості не знає. В той час як ми з вами гортаємо журнали з інтер’єрного дизайну, намагаючись знайти стильну кольорову гаму для своєї вітальні, природа за стінами наших домівок аж буяє цілком природними барвами.

Яскраві кольори, які можна побачити, скажімо, на схилах гори Фудзі чи серед рівнин Серенгеті, можуть здатися аж надто крикливими для вишуканого дизайну. Але хай там як, а ці комбінації кольорів природи є дійсно іконічними, навіть якщо вони з плином пір року дещо змінюються. То чому б не запозичити дещо з природної палітри для своєї домівки? Щоб довести, що такий інтер’єрний дизайн аж ніяк не назвати несмаком, портал HomeAdvisor вирішив показати, як виглядатиме одна й та сама вітальня, якщо для її оформлення використати шість палітр кольорів, притаманних ряду дуже відомих куточків природи.

1. Великий каньйон (Аризона, США)

На перший погляд кольорова гама Великого каньйону є мінімалістичною: жовтувато-червоні скелі та пронизлива блакить неба. Але ці два кольори представлені безліччю відтінків: півтони, насиченість, яскравість…

В контексті інтер’єрного дизайну теплий насичений оранжевий колір стін просто випромінює гостинність. А сині меблі дають оку відпочити.

2. Великий Бар’єрний риф (Австралія)

Найбільший кораловий риф світу міцно асоціюється в нашій свідомості з яскравими кольорами. Його формують понад 400 видів коралів, і це вже не кажучи про тропічних рибок, молюсків та птахів. І всі ці кольори там не просто так. Зокрема, відтінки рожевого, синього та пурпурового захищають корал від ультрафіолетових променів. Природно, що коли кольори коралового рифу тьмяніють – це є тривожним знаком. Тобто яскравий колір – колір здоров’я.

Глибокий синій колір стін вітальні, оформленої у такій гамі, справляє враження, наче кімната розташована під водою. І подібно до того, як сонячні промені переливаються в товщі води, так і природне світло гратиме на стінах кімнати, створюючи незабутній ефект.

3. Єллоустоунська кальдера (Вайомінг, США)

Назва Єллоустоун аж ніяк не відображає ті кольори, які ви реально побачите навколо цього вулканічного озера, що залишилося після вивержень супервулкану. Мільярди мікроорганізмів живуть у гарячих водах кальдери. І всі вони реагують на сприятливі чи несприятливі для них умови довкілля, забарвлюючи воду у різні кольори.

Вітальня в єллоустоунському стилі показує, як можна приборкати яскраві барви, просто пофарбувавши стіну в спокійний світлий відтінок. А різний колір меблів дозволяє розділити кімнату на кілька зон.

4. Гора Фудзі (о. Хонсю, Японія)

Найвища гора Японії – сплячий вулкан і глибоко сакральне місце для японців. Варто лише згадати художника Хокусая та його серію гравюр «Тридцять шість видів Фудзі», репродукції яких прикрашають численні стіни по всьому світу. Кольори Фудзі залишаються іконічними попри всю свою мінливість.

В інтер’єрі білосніжні стіни врівноважують яскраві кольори весняного цвітіння, додаючи їм стриманості. Така кімната добре підходить для того, щоб заспокоїти розтривожені думки.

5. Національний парк Банф (Альберта, Канада)

Залиті золотом осінні пейзажі парку є, мабуть, найбільш відомими. Але й у зимової пори є своя неповторна гармонія. Особливо велично Національний парк Банф виглядає взимку надвечір.

Приглушені кольори меблів дозволяють зробити стіни трохи яскравішими. Як глибокий бірюзовий льодовикового озера.

6. Національний парк Серенгеті (Північна Танзанія)

Замикає ці шість палітр кольорів природи парк Серенгеті. Його кольорова гама є сліпучою та сміливою: від золотого заходу сонця до веселкових відтінків трави.

Для дизайну інтер’єру зелений колір є класикою. І до того ж наразі доволі модною – Behr навіть називає зелений кольором 2020 року. Він додає кімнаті тієї атмосфери спокою та творчого настрою, яку ми зазвичай намагаємося підтримувати в своїх домівках. А золотий інакше як кольором оптимізму й не назвеш.

І до речі, зверніть увагу, як можна поєднати часом дуже хаотичну палітру за допомогою однієї-єдиної картини на стіні. Окремі кольори одразу стають гармонічнішими, якщо дати їм певний контекст.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.