Мережа дитячих клінік створила ліфт із сотнями кнопок

Children’s Health, одна з найбільших мереж дитячих клінік у США, має одну мету – зробити життя дітей кращим. А для цього іноді доводиться дещо порушувати правила. Наприклад, дозволити дітям понатискати всі кнопки, що тільки є у ліфті. Абсолютно всі. Саме це стало можливим у нещодавно запущеній кампанії мережі Children’s Health, в рамках якої в одному з техаських супермаркетів раптом з’явився ліфт із сотнями кнопок. І кожну з них, чи навіть усі, можна натиснути, не боячись, що ліфт буде зупинятися на кожному поверсі або взагалі застрягне.

1400 кнопок

Проєкт покликаний показати, наскільки ця мережа педіатричних клінік віддана тому, щоб хоч трохи підбадьорити своїх маленьких пацієнтів.

Працюючи разом з агенцією Colle McVoy, мережа лікарень змінила до непізнаваності звичайний ліфт у супермаркеті Stonebriar Centre в місті Фріско (Техас). Тепер він перетворився на так званий «Get Well-evator». Стіни його розмальовані оптимістичними слоганами та малюнками. Але найголовніше в кабіні, звісно, не це. Найголовніше – те, що цей ліфт може похвалитися сотнями кнопок, які можна натискати досхочу. Аж 1400 кнопок, якщо точніше. Всі вони від натискання спалахують кольоровими лампочками, проте жодного з ліфтових механізмів насправді не контролюють.

Це відео, присвячене проекту, мабуть, знайде відклик в душі кожного, кому в дитинстві так само кортіло кнопочки натискати.

Ліфт, якого нам так не вистачало в дитинстві

Дастін Блек (Dustin Black), креативний директор агенції Colle McVoy, так розповідав про ідею проекту: «Діти завжди обожнювали натискати на всі кнопки, до яких вони здатні дотягтися. Але батьки постійно зупиняють їх. Ми ж хотіли принести радість дітям та дозволити їм трохи показитися. Місія Children’s Health – зробити життя дітей кращим. А це можна зробити будь-де та безліччю різних способів. Ліфт із сотнями кнопок, наш «Get Well-evator», втілює цю ідею в життя, даючи дітям змогу не стримувати себе та гратися так, як вони забажають».

Більше того, кожна з кнопок підсвічується різними кольорами у довільному порядку, що перетворює кожне натискання кнопки на невеличкий сюрприз. Кожна кнопка продовжує світитися близько чотирьох секунд, як раз достатньо довго, щоб привернути увагу дітей та щоб їм було цікаво натиснути ту саму кнопку ще раз.

Такий ліфт із сотнями кнопок – штука доволі проста і не потребує ніяких високих технологій. Просто місце, де діти можуть дати волю своїй уяві та трошки побешкетувати.

Цей проект не спрямований конкретно на дітей, які вже потребують медичної допомоги Children’s Health, або на їх батьків. Це, радше, нагадування про те, що мережа клінік завжди поруч, якщо в такій допомозі виникне потреба.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.