IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ.

Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 року. З 1991 року фестиваль отримав акредитацію FIAPF (Міжнародна федерація асоціацій кінопродюсерів) за спеціалізацією дебютного і студентського кіно.

На кінофестивалі дебютували такі знамениті режисери, як Фред Келемен, Том Тиквер, Франсуа Озон, Олексій Балабанов, Стівен Долдрі, Денні Бойл і багато інших відомих особистостей.

Головним завданням агенції було створення нової ключової ідеї кінофестивалю, головного повідомлення та, можливо, першої масштабної рекламної кампанії за всю історію «Молодості».

Роботу почали з проведення бренд-сесії з командою фестивалю. Під час бренд-сесії команда IAMIDEA agency зрозуміла, що «Молодість» — це культурний опікун для своєї головної аудиторії. Мудрий і поважний бренд, який вже розібрався у світі авторського кіно й тепер допомагає розібратись іншим. Тим часом фільми фестивалю — це ніби делікатеси для розуму, що необхідні кожному, хто прагне розширювати культурні горизонти, вдосконалюватись і відкривати щось нове в собі й навколишньому середовищі.

Далі, тісніше поспілкувавшись із людьми, в агенції зрозуміли, у чому саме полягає головна відмінність авторського кіно від «попкорн-культурних» фільмів. «Попкорн-культурні» фільми залишають після перегляду поверховий спектр відчуттів: сподобалось, не сподобалось або таке собі кіно. Тоді як авторське кіно, наче хороше вино, розкривається із часом. З’являються нові запитання, нові здогадки, нові емоції, нове розуміння. В агенції це назвали «постфестивальний синдром».

«Люди не виходять після сеансу авторського кіно із чітким розумінням побаченого. Вони виходять з купою питань у голові й намагаються зрозуміти, що ж це було, чому саме так і як це збагнути. Ці питання супроводжують глядачів ще довгий час, і саме в цьому полягає головна цінність фестивалю. Так народилася нова стратегічна ідея “Молодості” — КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ», — розповідає креативний директор IAMIDEA, Ігор Фінашкін.   

У головних роликах розказали та показали частинку того самого «постфестивального синдрому». Стан, який кожен переживає по-своєму. Думки, що наздоганяють нас та інколи перетворюються на миттєвий шум. Вирази наших облич під час нових роздумів. І ті самі роздуми…

Режиссером роликів став Юрій Кузнєцов, а над продакшеном працювала молода, але досвідчена команда Adje Prodburo.

Ключове повідомлення і слоган перетворились на ідеї для різних каналів комунікації: ролики для ТБ й діджитал, борди, радіо і навіть у стікерпаки. 

IAMIDEA agency створили стратегію та рекламну кампанію 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»

IAMIDEA agency створили стратегію та рекламну кампанію 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»


А нещодавно креативна агенція IAMIDEA розробила нову стратегію та рекламну кампанію для UKLON.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.