Гламур та реальність: Dove показує зворотний процес створення селфі

Ми схильні вірити тому, що бачимо. І для жінок та дівчат це поступово стає чималою проблемою. Селфі починають все менше й менше нагадувати реальність завдяки новим численним інструментам на кшталт фотошопу. Все це сильно б’є по самооцінці. А за рік пандемії, коли всі проводили так багато часу в соцмережах, проблема лише поглибилася. Тому бренд Dove і агенція Ogilvy продовжили свою боротьбу за реалістичні стандарти краси у новій кампанії, де вони показали зворотний процес створення сильно відретушованого селфі.

Розпочинається кампанія Dove роликом під назвою Reverse Selfie, в якому ми бачимо фото молодої жінки, опубліковане в соцмережі. А потім кожна дія прокручується у зворотному порядку, крок за кроком скасовуючи все, що було зроблено з цим селфі, аж доки ми не бачимо справжнє обличчя ще зовсім юної дівчини.

Спочатку щезає фільтр, який додає неправдоподібно пишні та ідеально укладені кучері. Потім – редагування підборіддя, носа, очей. Далі повертаються видалені з фото родимки та вугрі. Наступними «здуваються» до свого нормального розміру губи. Потім лак та макіяж, нанесені перед тим, як зробити фото, втягуються назад до флаконів та балончиків. І зрештою перед нами постає дівчина-підліток.

Наприкінці відео глядачам пропонують ознайомитися з матеріалами, які допоможуть батькам та вчителям провести з підлітками розмову про селфі: dove.com/confidence.

Грейс, дівчина, яка виступила в головній ролі у відео про «зворотний селфі», була обрана на цю роль ще й тому, що вона особисто зіткнулася з проблемою, висвітленою в цій кампанії Dove. А фото, яке ми бачимо в ролику з усіма його редакціями, було для автентичності дійсно створене в застосунку для ретушування, який зараз використовується мільйонами дівчат.

Від реклами до селфі

Алессандро Манфреді, виконавчий віцепрезидент Dove, зазначив: «П’ятнадцять років тому ми створили відео Evolution, щоб торкнутися проблеми ретушування фото в рекламі. Наше нове відео знову повертається до питання цифрового викривлення зображень, але цього разу в центрі уваги опинилися застосунки для ретушування. Зараз, коли соцмережі стали частиною нашого повсякдення, ми спостерігаємо це все частіше й частіше. А інструментами, які колись були доступні лише професіоналам, зараз постійно послуговуються зовсім молоді дівчата. Дівчата з усього світу відчувають той тиск, що спонукає їх редагувати та викривляти свою зовнішність, щоб створити якусь недосяжну в реальному житті «досконалість». Після року, проведеного перед екранами, настав час діяти. Dove прагне привернути увагу до цієї проблеми і допомогти батькам та вчителям навчити дітей позитивнішій поведінці в соцмережах».

А Деніел Фішер, креативний директор бренда Unilever в агенції Ogilvy, так прокоментував цю кампанію: «На момент випуску відео Evolution найшкідливішою річчю для жіночої самооцінки вважалася індустрія краси. Але відтоді світ змінився, і зараз найбільшу небезпеку становлять вже соцмережі та ретушування селфі. Мало хто говорить про це. Але як батько двох дівчат я сподіваюся, що нашій кампанії таки вдасться щось змінити».

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...

«Креативна Практика» запустила подкаст про залаштунки креативних індустрій

Онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях «Креативна Практика» запустила подкаст «Креативна Практика про креативні практики». Ведучим став автор ...