Бренд ANDEA створив мило, яке чистить річки (для тих, хто в них пере білизну)

Бренд мінеральної води ANDEA (мета якого захистити природні джерела Анд) та його креативна агенція Fahrenheit DDB створили для жителів Перу мило, яке чистить річки, щоб питна вода не забруднювалася мильною.

Соціальний аспект

Справа в тому, що у світі для 159 мільйонів людей основним джерелом води лишаються природні водойми (річки, струмки, озера, ставки тощо), вода з яких ніяк не обробляється. Через це (і з огляду на деякі культурні особливості) чималий відсоток цих людей пере білизну в тих самих річках, з яких береться питна вода. В Перу, зокрема, для сільських жінок таке спільне прання білизни є важливим соціальним моментом.

На жаль, мило, яке використовується для прання, лише примножує забруднення річкової води, від якої залежить вся спільнота. Люди п’ють з цих річок воду, а обертається це для них численними хворобами.

Тому ANDEA і Fahrenheit DDB вирішили задіяти ті тисячі людей, які перуть білизну в річках, і з їх допомогою розпочати процес знезараження води.

Мило з пробіотиками

До проєкту було залучено також перуанський стартап Cirsys, який шукає технологічні рішення для соціального розвитку. Присвятивши кілька місяців дослідженням, їм вдалося знайти мікроорганізм з пробіотичними властивостями, здатний харчуватися забрудниками річкових вод. Ці мікроорганізми було включено у шматки мила. Так було створено мило AWA, яке під час прання білизни чистить річки. Воно покращує якість води, вилучаючи з неї до 75% забрудників.

Бренд ANDEA оприлюднив формулу мила AWA, давши доступ до нього урядам, некомерційним організаціям, соціальним групам та виробникам мила. Бренд сподівається, що у такий спосіб мило AWA потрапить в потрібні руки та у ті річки, на берегах яких люди живуть за старовинними традиціями. Дізнатися більше про цей проєкт можна на його офіційному сайті.

Джерело

Схожий проєкт свого часу запустила австралійська організація Clean Ocean Foundation, розробивши віск для серфінгу, який нейтралізує кислоти в океанській воді.

Чим тільки не забруднюються річкові води. Іноді навіть доволі громіздкими речами, як доводить ось ця квартира, мебльована сміттям, що пливе за водою.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...