Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Телекомунікаційна компанія Telstra та Австралійський балет запустили в соціальних медіа свою нову кампанію, організовану агенцією R/GA, створивши шість мікробалетів. Такий балет був спеціально задуманий та виконаний для перегляду на смартфоні. Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020. Відповідно, кампанія закликає глядачів подивитися балет та обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

Минулого року танцівники балету, як і мільйони жителів Мельбурну, мусили сидіти вдома на карантині. Тому, звівши до мінімуму площу сцени, але розширивши розуміння того, що таке балет, кожен виконавець отримав для практики мініатюрний танцювальний майданчик два на чотири метри. Таке вимушене обмеження і стало поштовхом до розвитку креативної концепції: крихітна сцена для крихітних екранів.

Telstra Ballet Dancer Awards–2020 в умовах карантину

За словами Дженелль Шарпл, директорки Telstra з питань спонсорства: «Ми у захваті від такого оригінального підходу, який цього року обрали Австралійський балет та R/GA, збудувавши найменші сцени, щоб досягти найбільшої аудиторії. Для непростого року, що минув, ідея видається дуже доречною».

А Кірен Антілль, старший креативний директор R/GA в Австралії, так прокоментував проєкт: «Кожен елемент цієї кампанії оптимізований для соціальних медіа: від індивідуально оформлених танцмайданчиків до вигадливих вертикальних декорацій, розрахованих на екрани смартфонів із пропорціями 9:16. Для акаунтів в соцмережах кожного з виконавців було підготовано закулісний контент, щоб, скориставшись відвертою природою соціальних медіа, дати глядачам зазирнути у процес підготовки виступу. Вони отримали можливість побачити, як танцівники готуються і чим важливий кожен елемент такої підготовки. Тобто аудиторія дізнається, як виглядає танець, перш ніж його відполірують до блиску, і у новий спосіб знайомиться з Австралійським балетом. Ми також вдосконалили голосування текстовими повідомленнями, передаючи учасникам голосування вдячний уклін від обраного ними номінанта».

Вікторія Курро, виконавча директорка R/GA Australia, додала: «У час, коли індустрія розваг зазнала сильного удару і навіть відвідування театру стикається з численними обмеженнями, ми вирішили створити балет для перегляду на смартфоні, завдяки чому кожен має прямо на долоні вид на сцену із першого ряду».

Голосування триватиме до 21 березня, а переможців 6 квітня оголосять зі сцени Сіднейського оперного театру.

Проголосувати за учасників конкурсу Telstra Ballet Dancer Awards–2020 можна ось тут: telstra.com/ballet.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

«Нас надихнула відсутність очевидного в київському просторі»: засновниці «Читати Київ» про ідею та місію проєкту

Одним з лауреатів, які отримали Премію Українського культурного фонду, став проєкт «Читати Київ». Його особливістю і двигуном стала небайдужість до ...