В Instagram запустили інтерактивний проєкт про камінг-аут «Неочікувані сторіз»

Три герої — гей, лесбійка та бісексуалка, — в сторіз вперше розказують про свою сексуальну орієнтацію. Користувачі можуть обрати власний сценарій розмови, керуючи  відповідями. 

Автори проєкту обрали інтерактивний формат розповідей для того, щоб дати користувачам відчуття причетності та залученості в розмову. Керування діалогом здійснюється простими функціями сторіз: тап (перемикання на наступну історію) та подвійний тап (перемикання через одну історію). В залежності від обраної відповіді, герої історій продовжують розмову. 

Дивіться хайлайти в сторіз: 

Поруч із нами живуть гомосексуальні, бісексуальні та трансгендерні люди. Для того, аби відкритися близьким, друзям чи колегам, потрібна неабияка сміливість, адже суспільство часто реагує на камінг-аут неприйняттям, насильством та ненавистю. 

Це проєкт про переживання ЛГБТ+ людей, про те, як суспільство реагує на камінг-аут, як підбирає слова чи висловлює підтримку близькій людині.

«Буває, що без злого наміру, через незнання можна сказати те, що заподіє біль іншій людині. Приймаючи близьких, ми стаємо більш чуйними та гуманними до людей. Змінюючи мову спілкування та відкидаючи осуд та стереотипи, ми робимо цей світ кращим для всіх нас», — зазначають автори проєкту. 

В рамках проєкту було записано шість подкастів із психологами про те, як реагувати на камінг-аут, як говорити з підлітками про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність та як підтримати тих, хто стикнулася з булінгом в школі. 

Також команда проєкту зібрала основні міфи про ЛГБТ+ та відповіді на них, щоб у будь-якій дискусії була змога підтримати близьку людину.

Проєкт про камінг-аут «Неочікувані сторіз» створений громадською організацією «Інсайт», при pro bono підтримці агенції Brain Tank та продакшну Ірини Сахненко.

Сайт проєкту 


А ми нагадуємо, що 26 листопада у Києві відбудеться Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа). 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Concept Store_1

ПриватБанк і Mastercard відкрили перше в Україні цифрове банківське відділення у Києві

ПриватБанк та Mastercard відкрили в центрі Києва перше в Україні повністю цифрове банківське відділення — Concept Store. Воно працює без ...

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

«Креативна Європа» святкує 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

Вже 30 років підпрограма «МЕДІА», яка з 2014 року реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа», підтримує європейський кіно- та ...

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...

Lego запустить власну версію TikTok для іграшкових фігурок

Користувацьким інтерфейс Vidiyo складається не з віртуальних кнопок та слайдерів, а з цілком реальних кубиків та іграшкових фігурок.