#ПідтримайСвоїх: як Visa допомагає малому бізнесу пережити пандемію

На початку локдауну місцевий бізнес проявив неабияку винахідливість, аби залишитись зі своїм споживачем. Але наслідки пандемії та тривалого карантину все ж вдарили по локальним брендам і зараз, аби залишитись на плаву, їм потрібна допомога. Тож, аби підтримати підприємців, привернути до них увагу споживачів та віднайти шляхи подолання кризи Visa запустила глобальну платформу підтримки малого та середнього бізнесу #WhereYouShopMatters. Враховуючи специфіку кожної країни та актуальну ситуацію на ринку, в Україні ініціатива WhereYouShopMatters трансформувалась у проєкт #ПідтримайСвоїх!

#ПідтримайСвоїх: як Visa допомагає малому бізнесу пережити пандемію

«Компанія Visa створила платформу #ПідтримайСвоїх, щоб насамперед допомогти малому бізнесу у діджитал-трансформації. Ми розуміємо наскільки важливо підтримувати український малий бізнес та сприяти в адаптації до нових реалій. А, ще, дуже важливою є підтримка саме аудиторії, покупців. Тому ми запропонували їм долучитись до ініціативи, розповісти про свої улюблені малі бренди на сторінках у соціальних мережах та разом створити потужну комунікаційну платформу, щоб дати можливість іншим дізнатись про українські бренди та підтримати їх», — коментує Вікторія Шапронь, Старша директорка з маркетингу регіону СНГ та Південно-Східної Європи. 

В рамках проєкту Visa анонсувала спеціальні пропозиції для малого бізнесу у партнерстві з провідними банками, зібрала мотивуючі історії українських підприємців та розповіла споживачам про кращі місцеві компанії. Але і це ще не все. 

Серед комунікаційних агентств, які долучились до реалізації масштабної ініціативи, була і команда Havas Engage. Агенція працює з брендом Visa вже понад 6 років. 

#ПідтримайСвоїх: як Visa допомагає малому бізнесу пережити пандемію

Купуй українське! 

Команда Havas Engage запропонувала ідею та розробила механіку залучення споживачів до проєкту. Щоб заохотити українців підтримати малих підприємців «гривнею», команда попросила відомих вітчизняних блогерів та лідерів думок розказати про їхні улюблені бренди made in Ukraine та зафільмувати «розпакування». Від Лідії Кошарської люди дізнались про кращі бізнеси у Тернополі, Олена Мандзюк показала свої улюблені хмельницькі бренди, а Наталія Литвин розповіла про файні львівські компанії.

Також з допомогою блогерів було анонсовано розіграш призів відомих українських брендів — книгу «Ukraїner. Країна зсередини», сертифікат у «Всі.Свої», худі «Duck Side» та бананку «Udler». Нікіта Добринін, Володимир Дантес, Дар’я Запісочна, Дар’я Білодід та інші відомі лідери думок закликали своїх фоловерів придбати будь-який товар українського виробництва та опублікувати на своїй сторінці у соціальній мережі розпаковування придбаного товару. Аби відео наших учасників були ще яскравішими, в Havas Engage також створили спеціальну Instagram-маску.

Запропонована командою агенції механіка залучення споживачів в рамках глобальної кампанії #WhereYouShopMatters згодом була адаптована й використана в інших країнах, таких як Казахстан, Сербія, Грузія та Азербайджан.

#ПідтримайСвоїх: як Visa допомагає малому бізнесу пережити пандемію
#ПідтримайСвоїх: як Visa допомагає малому бізнесу пережити пандемію

#ПідтримайСвоїх: результати кампанії 

Загалом, за весь період активації учасники порекомендували близько 130 локальних брендів та опублікували у соціальних мережах більше 300 публікацій з закликом підтримати український бізнес. Завдяки цьому про ініціативу дізналось близько 6,5 млн українців, а 125 відповідальних споживачів отримали свої подарунки!


Читайте також:

Комунікаційна група dentsu Ukraine провела опитування серед представників маркетингових департаментів на тему «Як буде розвиватися бізнес після 2020: Сервіс. Довіра. Технології». Дослідження провели з метою визначення нових тенденцій у комунікації брендів зі споживачами. Команда групи поділилась ключовими результатами проєкту.  

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...