Квест-кімната Parkinson’s NSW показує, як живеться людям з хворобою Паркінсона

В Австралії щодня діагностують хворобу Паркінсона приблизно у п’яти людей, яким ще навіть сорока років немає. Тому, щоб привернути увагу до цієї ситуації, організація Parkinson’s NSW створила унікальну квест-кімнату, яка змушує учасників квесту відчути на собі, як живеться людям з хворобою Паркінсона.

Такий оригінальний захід було реалізовано агенцією Wunderman Thompson Australia та кіностудією Airbag. Розпочався він з того, що на Facebook опублікували звернення до найзавзятіших фанатів квестів, пропонуючи їм можливість стати першими, хто пройде нову квест-кімнату. Чого учасники не знали, то це того, що у такий спосіб вони візьмуть участь у експерименті, який додасть наочності тим щоденним перепонам, які постійно мають долати люди з хворобою Паркінсона.

Саймон Ленглі (Simon Langley), креативний директор Wunderman Thompson Australia, розповів: «Життя зі щоденними проблемами, які викликані хворобою Паркінсона, це щось таке, що багато хто з нас не може й уявити. Для цих людей такий квест – реальність, з якої вони не можуть вирватися. І ми б хотіли, щоб пересічні австралійці відчули себе на їх місці».

Повсякденність, але з перепонами

Квест-кімната Parkinson’s NSW була збудована за три дні та обладнана численними прихованими камерами. Її спроєктували так, щоб учасники квесту могли відчути симптоми цього захворювання за допомогою завдань, що імітують повсякденне життя: зав’язування шнурків, наливання чаю, використання комп’ютерної миші тощо. Кожне з цих завдань імітувало той чи інший симптом хвороби Паркінсона: порушення пам’яті, тремтіння рук, нечіткий зір та проблеми з багатозадачністю. Адже всі ці симптоми суттєво впливають на здатність людини впоратися з повсякденними, необхідними в житті речами.

В рамках цієї з кампанії була створена також аналогічна інтерактивна цифрова квест-кімната Parkinson’s NSW, щоб якомога більше людей могли уявити собі життя особи, хворої на паркінсонізм. А також, щоб розвіяти типову хибну думку, начебто це захворювання уражає лише літніх людей.

Кампанія ставить собі за мету інформування публіки щодо повсякденного життя людей з хворобою Паркінсона, а також збір коштів у підтримку дослідницької роботи Parkinson’s NSW та ініціатив, що намагаються полегшити життя людям з паркінсонізмом, доки тривають пошуки ліків від цього захворювання.

Джерело

Для того, щоб можна було стежити за перебігом хвороби Паркінсона у пацієнта, інженери компанії IBM свого часу розробили спеціальний датчик, який кріпиться до нігтя.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Adobe MAX 2020 Creativity Conference

З 20 по 22 жовтня відбудеться Adobe MAX 2020 Creativity Conference

Цього року Adobe MAX 2020 Creativity Conference пройде онлайн і безкоштовно. На конференції планується понад 350 сесій і майстер-класів, виступи ...

Як зробити ідеальне фото: підготовка та результат

Завісу таємниці трохи відхиляє новий тренд в соцмережах The Setup vs. The Shot. Тобто підготовка до того, як зробити ідеальне фото, та її результат.