Квест-кімната Parkinson’s NSW показує, як живеться людям з хворобою Паркінсона

В Австралії щодня діагностують хворобу Паркінсона приблизно у п’яти людей, яким ще навіть сорока років немає. Тому, щоб привернути увагу до цієї ситуації, організація Parkinson’s NSW створила унікальну квест-кімнату, яка змушує учасників квесту відчути на собі, як живеться людям з хворобою Паркінсона.

Такий оригінальний захід було реалізовано агенцією Wunderman Thompson Australia та кіностудією Airbag. Розпочався він з того, що на Facebook опублікували звернення до найзавзятіших фанатів квестів, пропонуючи їм можливість стати першими, хто пройде нову квест-кімнату. Чого учасники не знали, то це того, що у такий спосіб вони візьмуть участь у експерименті, який додасть наочності тим щоденним перепонам, які постійно мають долати люди з хворобою Паркінсона.

Саймон Ленглі (Simon Langley), креативний директор Wunderman Thompson Australia, розповів: «Життя зі щоденними проблемами, які викликані хворобою Паркінсона, це щось таке, що багато хто з нас не може й уявити. Для цих людей такий квест – реальність, з якої вони не можуть вирватися. І ми б хотіли, щоб пересічні австралійці відчули себе на їх місці».

Повсякденність, але з перепонами

Квест-кімната Parkinson’s NSW була збудована за три дні та обладнана численними прихованими камерами. Її спроєктували так, щоб учасники квесту могли відчути симптоми цього захворювання за допомогою завдань, що імітують повсякденне життя: зав’язування шнурків, наливання чаю, використання комп’ютерної миші тощо. Кожне з цих завдань імітувало той чи інший симптом хвороби Паркінсона: порушення пам’яті, тремтіння рук, нечіткий зір та проблеми з багатозадачністю. Адже всі ці симптоми суттєво впливають на здатність людини впоратися з повсякденними, необхідними в житті речами.

В рамках цієї з кампанії була створена також аналогічна інтерактивна цифрова квест-кімната Parkinson’s NSW, щоб якомога більше людей могли уявити собі життя особи, хворої на паркінсонізм. А також, щоб розвіяти типову хибну думку, начебто це захворювання уражає лише літніх людей.

Кампанія ставить собі за мету інформування публіки щодо повсякденного життя людей з хворобою Паркінсона, а також збір коштів у підтримку дослідницької роботи Parkinson’s NSW та ініціатив, що намагаються полегшити життя людям з паркінсонізмом, доки тривають пошуки ліків від цього захворювання.

Джерело

Для того, щоб можна було стежити за перебігом хвороби Паркінсона у пацієнта, інженери компанії IBM свого часу розробили спеціальний датчик, який кріпиться до нігтя.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.