YLC / YMC Ukraine 2020: проміжні результати перед оцінюванням журі

20-21 червня відбулися конкурси молодих креаторів Young Lions Competitions Ukraine 2020 в категоріях Design, Print та Film. Окрім цього, вперше в Україні пройшов конкурс молодих маркетологів Young Lions Marketers Competition Ukraine. 

Цьогоріч учасники YLC Ukraine працювали над брифом від ЮНІСЕФ, конкурсанти YMC Ukraine розробляли стратегії для UCBI ІІ – проєкту «Зміцнення громадської довіри» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнського молодіжного центру.

Основне навантаження для учасників позаду. Роботи зашифровано та передано до оцінювання журі. Наразі ми готові підвести проміжний підсумок та сповістити щодо кількості команд, які завершили реєстрацію та подали конкурсні роботи:

  • Marketers – 12
  • Design – 14
  • Film – 21
  • Print – 23

Нагадаємо, цьогоріч призовий фонд накопичується у кожній із категорій. Тож учасники самостійно зібрали частину коштів для участі команди-переможця у міжнародному етапі під час Cannes Lions 2021. 

Окрім цього, учасники, які посядуть 2 та 3 місця в категоріях Design, Print та Film, отримають можливість обрати та безкоштовно пройти один із курсів школи SKVOT,  інфопартнера конкурсу YLC 2020.

YLC / YMC Ukraine 2020: проміжні результати перед оцінюванням журі

Зазначимо, що у конкурсі Young Lions Marketers Competition за підтримки партнера цілком покрито призовий фонд. Тож команда-переможець відвідає 68-й міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions з повним покриттям витрат на акредитацію, переліт та проживання, а також зможе представляти Україну на міжнародній арені.

Анонс переможців заплановано на початок липня. А для того, щоб час спливав швидше, нагадуємо, що впродовж 22-26 червня триває онлайн-захід LIONS Live

Окрім насиченої програми, цього тижня відкрито безкоштовний доступ до The Work – архіву робіт учасників Cannes Lions. Радимо взяти максимум користі від контенту, що підготували для нас організатори фестивалю.

Цього року в конкурсах Young Lions Competitions Ukraine взяла рекордна кількість учасників. Ми розуміємо, що це спільна заслуга всіх партнерів, що підтримали конкурс. Хочемо ще раз подякувати:

Організаціям, що надали бриф YMC Ukraine: UCBI ІІ — Проєкт «Зміцнення громадської довіри» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Всеукраїнський молодіжний центр.

Організації, що надала брифи YLC Ukraine: ЮНІСЕФ Україна

Ексклюзивному контент-провайдеру YLC Ukraine: Depositphotos

Iнфопартнерам: Projector, SKVOT, Creativity.ua, Cases.media, Sostav.ua, Say-Hi, MMR.ua, Media Resources Management, #ШоТам, Асоціація Корпоративних Медіа України.


Lions Live: голова журі розповів про нову категорію Creative Business Transformation.

Lions Live: експерти-маркетологи представили концепцію шести сходинок креативної ефективності.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Усі медичні послуги в смартфоні: Fedoriv Agency презентували оновлений сервіс Doc.ua

Медичний онлайн-хаб Doc.ua презентував нове позиціювання та мобільний застосунок, у якому зібрано 1500 закладів охорони здоров’я, 11400 лікарів і понад ...

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Креативна агенція vandog agency здійснила ребрендинг Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка (тепер вже ботсаду ім. Гришка). В основу нової ...

Nova Poshta Global стирає кордони в онлайн-покупках

Щоб заохотити клієнтів до замовлень по всьому світу, Нова пошта Глобал запустила нову комунікаційну платформу. Стратегію та кампанію розробили в ...

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.

Проєкт Ukraine WOW для «Укрзалізниці» став переможцем SABRE Awards

Учора в Лондоні відбулася церемонія нагородження премії SABRE Awards EMEA 2020, яка відзначає найкращі світові проєкти у сфері комунікацій. Проєкт ...

Компанія Kitsoft розробила новий дизайн сайту Верховної Ради України

Новий дизайн сайту Верховної Ради України допомагає орієнтуватися у великій кількості інформації, легко знаходити потрібний контент та забезпечує однакові можливості ...