YLC / YMC Ukraine 2020: проміжні результати перед оцінюванням журі

20-21 червня відбулися конкурси молодих креаторів Young Lions Competitions Ukraine 2020 в категоріях Design, Print та Film. Окрім цього, вперше в Україні пройшов конкурс молодих маркетологів Young Lions Marketers Competition Ukraine. 

Цьогоріч учасники YLC Ukraine працювали над брифом від ЮНІСЕФ, конкурсанти YMC Ukraine розробляли стратегії для UCBI ІІ – проєкту «Зміцнення громадської довіри» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнського молодіжного центру.

Основне навантаження для учасників позаду. Роботи зашифровано та передано до оцінювання журі. Наразі ми готові підвести проміжний підсумок та сповістити щодо кількості команд, які завершили реєстрацію та подали конкурсні роботи:

  • Marketers – 12
  • Design – 14
  • Film – 21
  • Print – 23

Нагадаємо, цьогоріч призовий фонд накопичується у кожній із категорій. Тож учасники самостійно зібрали частину коштів для участі команди-переможця у міжнародному етапі під час Cannes Lions 2021. 

Окрім цього, учасники, які посядуть 2 та 3 місця в категоріях Design, Print та Film, отримають можливість обрати та безкоштовно пройти один із курсів школи SKVOT,  інфопартнера конкурсу YLC 2020.

YLC / YMC Ukraine 2020: проміжні результати перед оцінюванням журі

Зазначимо, що у конкурсі Young Lions Marketers Competition за підтримки партнера цілком покрито призовий фонд. Тож команда-переможець відвідає 68-й міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions з повним покриттям витрат на акредитацію, переліт та проживання, а також зможе представляти Україну на міжнародній арені.

Анонс переможців заплановано на початок липня. А для того, щоб час спливав швидше, нагадуємо, що впродовж 22-26 червня триває онлайн-захід LIONS Live

Окрім насиченої програми, цього тижня відкрито безкоштовний доступ до The Work – архіву робіт учасників Cannes Lions. Радимо взяти максимум користі від контенту, що підготували для нас організатори фестивалю.

Цього року в конкурсах Young Lions Competitions Ukraine взяла рекордна кількість учасників. Ми розуміємо, що це спільна заслуга всіх партнерів, що підтримали конкурс. Хочемо ще раз подякувати:

Організаціям, що надали бриф YMC Ukraine: UCBI ІІ — Проєкт «Зміцнення громадської довіри» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Всеукраїнський молодіжний центр.

Організації, що надала брифи YLC Ukraine: ЮНІСЕФ Україна

Ексклюзивному контент-провайдеру YLC Ukraine: Depositphotos

Iнфопартнерам: Projector, SKVOT, Creativity.ua, Cases.media, Sostav.ua, Say-Hi, MMR.ua, Media Resources Management, #ШоТам, Асоціація Корпоративних Медіа України.


Lions Live: голова журі розповів про нову категорію Creative Business Transformation.

Lions Live: експерти-маркетологи представили концепцію шести сходинок креативної ефективності.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Підсумки другого дня Lions Live від Ансельмо Рамоса, співзасновника агенції GUT

Ансельмо Рамос свого часу здобув понад 200 Левів в Каннах. Ось п’ять ключових інсайтів, які, на його думку, слід засвоїти з програми другого дня Lions Live.

Організатори Cannes Lions оголосили про створення нового майстер-бренда LIONS

Створення нового майстер-бренда LIONS дозволяє організації запропонувати доступ до всіх своїх сервісів з єдиної платформи The Home of Creativity.

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...