KYIV MEDIA WEEK презентує: VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції

15 вересня з 16:30 до 17:20 KYIV MEDIA WEEK Special та Посольство Канади в Україні презентують зірковий inspiration talk «VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції».

KMW spesial Canada vgl UA - KYIV MEDIA WEEK презентує: VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції

Незабаром очікується ратифікація Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою, яка відкриває широкі можливості для співробітництва обох країн. Пандемія значно обмежує міжнародну співпрацю в галузі виробництва контенту, тому особливо актуальними зараз є такі напрями як анімація та візуальні ефекти. Тож сесія стане унікальною нагодою послухати топових канадських VFX-експертів, за плечима яких — робота над легендарними блокбастерами Netflix, Marvel, Disney та дізнатися, як працюють гіганти індустрії.

Спікери

Neishaw Ali - KYIV MEDIA WEEK презентує: VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції

Нейшо Алі (Neishaw Ali) — засновниця та президентка SPINVFX — провідної міжнародної компанії з виробництва візуальних ефектів, яка працювала з такими проєктами, як «Гра престолів» (Game of Thrones), «Фарго» (Fargo), «Дивні дива» (Stranger Things), розповість про підхід SPINVFX до масштабних міжнародних VFX-колаборацій, про напрям анімації та досвід залучення спеціалістів з усього світу до проєктів компанії. Також Нейшо познайомить аудиторію з міжнародними професійними об’єднаннями в індустрії візуальних ефектів та дасть свої рекомендації з пошуку партнерів і фінансування для тих, хто прагне працювати на міжнародному ринку.

Глядачі KMW дізнаються як створювалися візуальні ефекти до фільму Marvel «Залізна людина» (Iron Man) від VFX-супервайзера Уеслі Сьюелла (Wesley Sewell).

Wesley Sewell  - KYIV MEDIA WEEK презентує: VFX та анімація в Канаді. Можливості для копродукції

У його портфоліо також є й інші франшизи Marvel — «Месники» (The Avengers) та «Тор» (Thor), він тісно співпрацював з Рідлі Скоттом над фільмами «Гангстер» (American Gangster), «Хороший рік» (A Good Year) та історичним епосом «Царство небесне» (Kingdom of Heaven). Уеслі запровадив багато інноваційних технік у розробці та обробці 3D-фільмів, які сьогодні використовуються чи не в усіх голлівудських 3D-проєктах. Його внесок в індустрію відзначений престижними преміями, в тому числі The Lumiere Award.

Модератор сесії: Єгор Борщевський, генеральний директор POSTMODERN Digital, провідної української CG&VFX-компанії, що входить до складу FILM.UA Group.

Усі зареєстровані глядачі KMW у жовтні отримають White Paper – пост-огляд документ, у якому буде зібрано найцікавішу інформацію, висновки презентацій та дискусій регіональних секцій KMW, а також результати всіх досліджень, що проводяться міжнародними та локальними агенціями спеціально для KMW.

Секцію організовано компанією MRM за підтримки Посольства Канади в Україні, співорганізатор – Українська кіноасоціація.

Анонс

KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться онлайн 15 вересня з 14:00 до 18:30. У програмі подій — також дискусії «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?» — за підтримки Європейського Союзу, «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах» та «Контент, що змінює світ. Історії успіху та перспективи української аудіовізуальної індустрії» — за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Напередодні, 14 вересня, відбудеться 10-ий Міжнародний медіафорум  KYIV MEDIA WEEK. Global Marathon, організований компанією Media Resources Management за підтримки Українського культурного фонду. KMW Global Marathon представить ексклюзивну аналітику найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки від провідних міжнародних агентств та медіаплатформ: The Wit, K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International, Glance; найсвіжіші дослідження українського аудіовізуального сектору від Media Business Reports (MBR); тематичні панельні дискусії за участі представників ключових українських та іноземних медіакомпаній, прямі включення авторитетних експертів з різних куточків світу, inspiration talks від зірок індустрії.

  • Сайт події.
  • Лінк на реєстрацію.
  • Участь в онлайн форумі — безкоштовна.
  • Стежити за новинами можна також в соцмережах події: Facebook, Instagram

11 спікерів у трьох тематичних блоках Service, Trust, Technology — комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine оголошує програму онлайн-конференції Future Lab 2020, яка відбудеться 10 вересня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Популяризатор музики, мистецтва, екології, або 10 причин унікальності Respublica FEST

Сьогодні стартував ювілейний Respublica FEST. Він став єдиним фестивальним заходом великого масштабу, що пройде в Україні цьогоріч. 2020-й поставив перед ...

Creative Digest CIAU. Випуск #008

Кампанія з виявлення фейків. Новий спосіб турботи про екологію. Оновлені функції Facebook. Та повернення LIONS Live! Чао, креатори! В ефірі ...

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.

Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Цього ...

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...