Настав час подбати про своє кар’єрне зростання. Тобто настав час подавати заявки до Brand Marketers Academy!

Академія бренд-маркетологів в рамках Cannes Lions готова допомогти молодим фахівцям на їх шляху до лідерства. Кожного червня на Фестиваль запрошується 30 майбутніх зірок рекламної індустрії. Протягом фестивального тижня на них чекають практичні заняття, майстер-класи від легенд індустрії, що проводяться у невеликому затишному павільйоні, і, звісно, відвідування Фестивалю. Це – тиждень, який може стати для вашої кар’єри вирішальним!

Brand Marketers Academy існує з 2011 року, і за цей час її студентами побували 340 молодих маркетологів з 50 країн світу. Серед них були навіть співробітники таких брендів як Adidas, Heineken та Coca-Cola. Всі, хто проходять курс академії, здобувають безцінні лідерські навички та мають можливість зав’язати знайомства зі своїми колегами з усього світу, що незмінно стає у пригоді на шляху до успіху.

Тож скористайтеся нагодою подати свої заявки до Brand Marketers Academy. Дедлайн – 1 травня.

Подати заявку можна тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

NASA at Home

Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку відео, подкастів, електронних книжок і навіть тури у віртуальній та доповненій реальності.

Docudays

Фестиваль 17 Docudays UA відбудеться онлайн

Цього року у зв’язку з карантином організатори вирішили провести 17 Docudays UA онлайн з 24 квітня по 3 травня! Усі фестивальні ...