Поп-ап фестиваль VITAL запрошує на секретну зустріч

VITAL — поп-ап фестиваль ревіталізації та аудіовізуального мистецтва, наповнює нову постіндустріальну локацію мистецтвом нових медіа, перформативними практиками та саунд артом.

Фестиваль реалізується в п’яти формах: експозиція робіт в доповненій реальності, лекторій мистецтва нових медіа, серія перформансів, сучасна експериментальна електронна музика з візуальним супроводом віджеїв спільноти.

В серпні робота Media Lab Lito 2020 трансформувалась в формат навчальної резиденції. 10-20 серпня учасники навчились втілювати творчі ідеї в формі мапінгу та віджеїнгу, на стику саундарту та штучного інтелекту, у віртуальній та доповненій реальностях. Працюючи над спільною темою «eco.logic» митці шукали відповіді на запитання чи може медіа арт бути екологічним, розглянули питання новітньої етики і естетики на стику мистецтва та штучного інтелекту, дослідили вплив постіндустріального на природнє і навпаки, відстежували індивідуальні причинно-наслідкові механізми екології свідомості. Результатом спільного творчого пошуку стала колективна експозиція робіт в доповненій реальності, презентація якої відбудеться на фестивалі VITAL.

Учасники саунд арт програми: V4W.ENKO (live), Mokri Dereva (live), Polygrim (live), YV (live), ϙue (live), HRYVNI₴ (live/set), Sasha Very (apipad live), Burning Woman (live) та інші.

Подія відбувається за технічної підтримки: Sensorama Lab, Tower Soundsystem, Photinus studio

Інформаційні партнери: Creativity.ua, In Art, Chernozem, WOWNOW.how, ArtBureau, Велика Ідея. Big Idea, Kyiv Maps, AllEvents.in, Афиша bigmir)net

Подія у Facebook за посиланням.

На відвідувачів чекає два дні мистецтва, музики та спілкування, 22-23 серпня, 15.00-23.00 на Подолі в секретному місці. Вхід, з дотриманням вимог карантину за реєстрацією.

Поп-ап фестиваль VITAL запрошує на секретну зустріч


Читайте також: 11-а конференція Future Lab 2020 відбудеться 10 вересня в онлайн-форматі та пройде під темою — Never Before: Service. Trust. Technology.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.