Кращі різдвяні кампанії минулих років, за версією організаторів Cannes Lions

Ці кращі різдвяні кампанії з фестивалю Cannes Lions від ритейлерів усього світу дозволили по-новому поглянути на знайомі теми, що й принесло свого часу їм Гран-прі та золотих Левів. Від робота за різдвяною вечерею до подарунка у вигляді пакетика з канцелярськими скріпками – всі вони показали своїй аудиторії щось новеньке у сезон зимових свят.

Sorry I Spent It On Myself (Harvey Nichols, adam&eveDDB London, 2014)

Колекція Sorry I Spent It On Myself свого часу здобула чотири Гран-прі і ще вісім Левів за щастя подарувати друзям та рідним якийсь непотріб на Різдво (скріпки для паперів, зубочистки, щебінь тощо), тому що всі гроші вже були витрачені на те, щоб побалувати чимось себе. Ця кампанія обирає підхід від протилежного і є водночас і смішною, і витриманою в дусі бренда.

Monty’s Christmas (John Lewis, adam&eveDDB London, 2016)

Ця кампанія мережі британських супермаркетів, відзначена Гран-прі в категорії Creative Effectiveness, окупилася восьмикратно. Вона є хорошим прикладом мультиканальності і стала найвідомішим різдвяним роликом John Lewis.

Home for Christmas (Jung Von Matt Hamburg, 2016)

А цю кампанію було визнано найзворушливішим різдвяним відео всіх часів. До того ж вона спровокувала жваве обговорення того, яким важливим є спілкування зі своєю родиною у свята. Вона довела, що в рекламу до Різдва можна вкласти дуже глибокий зміст. Чималу роль в цьому зіграв і емоційний саундтрек, який допомагає донести головну ідею до аудиторії.

Department Store (Macy’s, J. Walter Thompson New York, 2013)

Кращі різдвяні кампанії включають в себе і ось таку ініціативу від мережі магазинів для американських шкіл. Того року всі вчителі отримали пакет із усім, що необхідно для постановки мюзиклу. Для всієї Америки це дало початок новій різдвяній традиції. Така кампанія наочно показала, як можна діяти водночас на мікро- і макрорівні.

Christmas Pocket Store (YUM!, Isobar Shanghai, 2019)

Мережам фастфуду нечасто доводиться мати справу з напливом відвідувачів на Різдво. Але KFC China все ж вдалося привернути до себе увагу міленіалів. Запропонувавши їм можливість створювати та персоналізувати власні онлайн-магазини на WeChat, мережа KFC знайшла чималий відгук серед своєї аудиторії.

Christmas 2117 (Edeka, Jung Von Matt Hamburg, 2018)

Прихильники мультфільму «ВОЛЛ-І» від Pixar напевно оцінять історію про маленького робота на спустошеній землі, який емоційно реагує на старий фільм. Протиставлення повністю автоматизованого майбутнього традиційним родинним веселощам стало незвичним підходом до різдвяної реклами. Втім, про кадр зі столом, заставленим наїдками та напитками, ніхто не забув навіть тут.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Gamefabrique Games

Чотири поради, як брендам вдало інтегруватись у відеоігри

Коли відеоігри стали тривимірними, а їхні бюджети перевалили за сотні тисяч доларів, бренди побачили в іграх майданчик для промо. Вдалося ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Saliut MagazineSaliut Magazine

Фонд «Основи» та Видавництво «Основи» створили журнал про українську фотографію — Saliut

Фонд «Основи» спільно з Видавництвом «Основи» та завдяки підтримці Українського Культурного Фонду створили журнал про українську фотографію — Saliut. Як ...