Звёзды в объективе легендарного фотографа. Часть 2.

Фотограф считает, что его работы оживляет его способность устанавливать контакт и развивать близкие отношения с теми, кого он фотографирует. Лишь тогда человек чувствует себя перед объективом достаточно комфортно, чтобы в полной мере вовлечься в процесс съёмки.

«Вы не можете сделать отличную фотографию, если люди вам не доверяют. Если у вас нет элементарного уважения друг к другу, это всё равно, что биться головой о стену», – говорит Марк Хом.

 

 Мэттью МакКонахи.

 

София Вергара.

 

Ленни Кравиц.

 

Джессика Харт и Лидия Хёрст.

 

Бьорк.

 

Вигго Мортенсен.

 

Хавьер Бардем.

 

Джулиан Шнабель и Роман Полански.

 Часть первая

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...