Зверский сон

Проект Ööloom завоевал гран-при в самом престижном в Эстонии дизайнерском конкурсе The Golden Egg (Kuldmuna), получив золотые медали в категории упаковочного дизайна, иллюстрации, и корпоративного брендинга. За проектом стоят креативные умы команды Ööloom Design.

Фото: thedieline.com

Ööloom — это одеяло для лица, или маска для сна, которая использует древнюю силу диких животных, ведь, в отличие от человека, у животных никогда нет проблем со сном. Дизайнеры использовали яркую палитру сине-зелёных оттенков с высококонтрастными чёрными и белыми цветами. Все рисунки сделаны вручную.

Маски находятся в картонной коробке-подушке, которая украшена смелыми иллюстрациями и обернута бумажной лентой-этикеткой, на которой изображено всё семейство масок-животных.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...