Женщина за рулем в исторических фото

Подсчитано, что только в США за период с 1940 по 1945 год мужские профессии освоили более 6 миллионов женщин. И первое место в списке этих профессий занимала профессия водителя, прежде всего водителя грузовика и автобуса. 

Фотограф Андреас Фенингер в этот период работал на государственную структуру U.S. Office of War Information. Ему было поручено подготовить с пропагандистской целью ряд фотографий женщин-водителей. Фенингер сделал целую галерею снимков в одном только Солт-Лейк Сити. Работы Фенингера выполнены на столь высоком профессиональном уровне, что стали не только документом истории, но и настоящими произведениями искусства. Недаром негативы этих фотографий тщательно хранятся в Бибиотеке Конгресса.

Предлагаем вам самим оценить эти шедевры черно-белой фотографии:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».