«Вышивка» кремом от художницы по тортам Лесли Виджил

Лесли Виджил называет себя художницей по тортам и лучше ее профессию, пожалуй, и не опишешь. Ее творения настолько сложны, что им и впрямь место в художественной галерее. В своей новой коллекции под названием «Гобелен» Виджил придала крему форму множества маленьких стежков, которые складываются в поразительно детализированную вышивку.

В этих узорах есть определенно что-то мексиканское. Впрочем, сама Виджил утверждает, что основным источником вдохновения для нее послужили весенние цветы и русская вышивка.

«Гобелен» – это только последняя коллекция в долгом ряду кондитерских шедевров художницы. Большинство ее работ, так или иначе, имитируют природу: от кактусов до кристаллов.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».