В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». Це вже друге видання із серії, присвяченої українським дизайнерам, архітекторам та їхнім проєктам. Книга слугує справжнім довідником про розвиток галузі в нашій країні та призначена для фахівців і широкої аудиторії — людей, які цікавляться дизайном та інтер’єрами.
Над книгою працювала медіаменеджерка, керівниця низки відомих подій в Україні, серед яких Architecture & Design Forum, і засновниця видавництва CP PUBLISHING — Люсія Бондар. Головна мотивація та мета для авторки — підтримка та просування цього напряму дизайну, підвищення обізнаності про вітчизняних майстрів і їхні досягнення.
«За останні роки українські дизайнери заявили про себе на світовій сцені завдяки участі в міжнародних виставках і завоюванню численних нагород. Український предметний дизайн вже виходить за межі локального та стає міжнародним. Його відрізняють естетика, якість, лаконічність форм, чільне місце посідає функціональність. Надзвичайно цікаві предмети створюються з урахуванням національних культурних традицій і використанням українських ремісничих технік, такі об’єкти завжди привертають увагу світового професійного співтовариства. На Вас чекає захоплива подорож у креативний світ оригінальних предметів для красивих інтер’єрів від українських талантів!», — розповіла Люсія.
До видання увійшли предмети, створені та виготовлені за останні п’ять років, а також представлені концепції, які чекають на втілення. Книга охоплює більш ніж 70 професійних і оригінальних предметів меблів, освітлення, декору від понад 30 українських дизайнерів, архітекторів і студій.
Редакційний формат — ключові дані та короткий опис предметів англійською та українською мовами, фотографії предметів у різних ракурсах в інтер’єрі, а також креслення, ескізи, замальовки.
Книга про предметний дизайн вийшла за підтримки Українського культурного фонду.
Книга PRODUCT DESIGN in Ukraine та перше видання INTERIOR DESIGN in Ukraine доступні до придбання в Україні та в усіх регіонах світу. Замовити можна через сайт.
Читайте також:
- 1 січня завершився 95-річний захист авторських прав для книг, пісень та інших творів, опублікованих у 1925 році. З 1 січня вони офіційно знаходяться у відкритому доступі, безкоштовному та вільному для всіх. Деталі — за цим посиланням.
- Напередодні Нового року український ПЕН оприлюднив перелік найкращих українських книжок 2020 року.
- Кращий дизайн книжкової обкладинки 2020 року: добірка від Creative Review.