Вселенная LEGO: что осталось за кадром

Многие любят секреты и жаждут узнать, что на самом деле скрывается за красивой картинкой. Венгерский фотограф Бенедек Ламперт, который занимается LEGO-фотографией, решил показать, как в жизни выглядит творческий процесс съемки.

Бенедек вот уже два года любит придумывать истории с крошечными фигурками. Для редактирования своих снимков он не использует Photoshop. Он создает сцены в помещении или ищет подходящее место для них (например, в парке). Для создания необходимых эффектов брызгает водой, пускает дым.

«Естественные эффекты (например, грязь или дым) очень сложны, потому что вы не можете рассчитать, что произойдет. Я провел много часов над каждым из этих снимков», – говорит Ламперт.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Сюрреалізм та незвідане: Shutterstock називає креативні тренди 2021

Ключові слова з пошукових запитів дозволили Shutterstock визначити, які креативні тренди зараз набирають популярність і стануть визначальними в 2021 році.

39083-Ahn_Sang-soo-books

Корейська типографіка, або Що сучасний дизайнер може почерпнути з азійського креативу

Часто ми орієнтуємося на західні бенчмарки у дизайні (і не тільки), забуваючи про багатий досвід у цій сфері Сходу, відомого ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Спроби уявити автомобіль Apple зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії.