Вселенная LEGO: что осталось за кадром

Многие любят секреты и жаждут узнать, что на самом деле скрывается за красивой картинкой. Венгерский фотограф Бенедек Ламперт, который занимается LEGO-фотографией, решил показать, как в жизни выглядит творческий процесс съемки.

Бенедек вот уже два года любит придумывать истории с крошечными фигурками. Для редактирования своих снимков он не использует Photoshop. Он создает сцены в помещении или ищет подходящее место для них (например, в парке). Для создания необходимых эффектов брызгает водой, пускает дым.

«Естественные эффекты (например, грязь или дым) очень сложны, потому что вы не можете рассчитать, что произойдет. Я провел много часов над каждым из этих снимков», – говорит Ламперт.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...