«Четыре всадника Апокалипсиса» – пронизанная глубоким смыслом новая работа британского художника Джейсона Тейлора (Jason deCaires Taylor).

Инсталляция призвана напомнить мировому обществу и в особенности чиновникам, ежедневно заседающим в стенах Вестминстера, о глобальной экологической проблеме.

Одетые в деловые костюмы скульптуры мужчин с гордо поднятыми головами и закрытыми глазами символизирую чиновников и нефтяных магнатов, которые также закрывают глаза на экологическую проблему. Сидят они на лошадях, у которых голова – это балансир, один из элементов нефтяного насоса.

Как объясняет художник, исчезновение и появление скульптур из воды несет в себе глубокий смысл. Вода – это проблема, которая с каждым часом становится все более напористой и безотлагательной, окружая и «потопляя» чиновников, но на которую они все никак не желают обращать внимание.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...