Вісім художників зі всього світу створять фреску на станції київського метро

8 художників з різних країн створять цілісну фреску у вестибюлі станції метро «Осокорки». Соціальний арт-проект називається «More than us», а його куратором виступає Гео Лерос.

За словами Лероса, митці у своїх роботах зобразять різні теми, пов’язані з Україною, – від сили духу українського народу до культурних цінностей нашої країни.

Куратор зазначив, що за роботу вже взялися стріт-артисти з Бразилії та Бельгії – Apollo Tores та Matthew Dawn.

Фото: Гео Лерос

Фреска буде готова наприкінці листопада, так що пасажири київської підземки зможуть спостерігати за творчим процесом ще понад місяць.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».