VIP-коробки для VIP-персон

Чтобы прорекламировать релиз новых телефонов и планшетов, компания Samsung запустила программу Samsung VIP, которая подразумевает серию подарков для активных законодателей моды и VIP-персон.

Фото: packagingoftheworld.com

Дизайнеры разработали коробку, которая производится из 5-миллиметрового полупрозрачного голубоватого акрила. Фирменная символика наносится на неё с помощью лазерной гравировки. Проложена коробка чёрным пенистым материалом высокой плотности, разные углубления в котором позволяют спрятать аксессуары. Крышка оснащена магнитными элементами, а смягчённые края обеспечивают надёжное закрытие со щелчком.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мешканці будинку для літніх людей відтворюють обкладинки альбомів поп-зірок

Те, що карантин може стати стимулом для натхнення, блискуче довели жителі будинку для літніх людей Sydmar Lodge Care Home в ...

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.