Вилли Вонк угощает!

Кинокомпания Universal Studios планирует открыть ресторан The Toothsome Chocolate Factory на территории Universal City в тематическом парке Universal Studios Hollywood.

Ресторан будет оформлен в стиле фабрики Вилли Вонки, героя повести «Чарли и шоколадная фабрика».

 

Авторы идеи говорят, что посетители ресторана окажутся в эпохе Стимпанка внутри шоколадной фабрики 19 века.

Гости смогут попробовать блюда различных стилей, включая сладости, которые будут изюминкой ресторана. В меню также будут необычные блюда, например, на завтрак можно будет попробовать мороженое с беконом.

Ресторан и тематический магазин сладостей Вилли Вонка планируют открыть к концу текущего года.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».