Весь мир блестящего в одной елке

На торговой улице Orchard Road в Сингапуре компания Swarovski установила свою первую ёлку на свежем воздухе в стране. Рождественская ёлка состоит из 80 хрустальных нитей длиной 20 метров, и 28 000 прозрачных кристаллов. На вершине установлена праздничная снежинка. У подножия ёлки сделано два входа, через которые посетители смогут попасти в волшебный мир Swarovski.

 

«Праздничный сезон — это особое время года для нас, и мы рады стать частью рождественской страны чудес», — отметил Эймерик Лакруа (Aymeric Lacroix), управляющий директор департамента потребительских товаров Swarovski в Южно-Восточной Азии.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...