Велетенські кросівки у різних контекстах

Художник Карлос Хіменес Варела (Carlos Jimenez Varela) з Коста-Ріки створює сюрреалістичні та епічні портрети всіх моделей бренду Air Jordan.

Збільшене до велетенських розмірів зображення кожного такого кросівка від Nike художник розміщує на своїх фотографіях. Після чого він редагує колаж так, щоб остаточне зображення виглядало абсолютно реалістично. Для цього Варела ретельно коригує кольорову гаму та освітлення.

Кросівки можуть бути розташовані де завгодно: хоч на людній вулиці, створюючи затор, хоч посеред ставка з фламінго.

Сам художник стверджує, що для нього це – цікавий експеримент, який дозволяє йому вільно експериментувати та відшліфовувати навички, необхідні для цифрового мистецтва.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».