Художник Карлос Хіменес Варела (Carlos Jimenez Varela) з Коста-Ріки створює сюрреалістичні та епічні портрети всіх моделей бренду Air Jordan.

Збільшене до велетенських розмірів зображення кожного такого кросівка від Nike художник розміщує на своїх фотографіях. Після чого він редагує колаж так, щоб остаточне зображення виглядало абсолютно реалістично. Для цього Варела ретельно коригує кольорову гаму та освітлення.

Кросівки можуть бути розташовані де завгодно: хоч на людній вулиці, створюючи затор, хоч посеред ставка з фламінго.

Сам художник стверджує, що для нього це – цікавий експеримент, який дозволяє йому вільно експериментувати та відшліфовувати навички, необхідні для цифрового мистецтва.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується

WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної картини цифровими фарбами, доки вони чекають на завантаження файлу.

Після редизайну новий логотип Nissan може стати двовимірним

Цілком імовірно, що новий логотип Nissan буде двовимірним та з мінімалістичним дизайном, адже наразі тенденція до спрощення має сенс.

Іконічні обкладинки музичних альбомів були «оновлені» з дотриманням соціального дистанціювання

Щоб донести до широкого загалу важливість дотримання соціальної дистанції, агенція Activista зробила редизайн обкладинок музичних альбомів.

Словенський креатор робить редизайн відомих логотипів

Словенський креатор Юре Товрлян зробив редизайн відомих логотипів, щоб надати їм актуальнішого вигляду у часи епідемії коронавірусу.

26 креативних компаній запустили безкоштовний онлайн-курс про дизайн і програму працевлаштування

До 21 березня відкрита реєстрація на безкоштовний курс Creative Practice «Основи дизайну» Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для ...