«Вдома всі ми – королі та королеви», – стверджує IKEA у новій кампанії

Нове рекламне відео від IKEA мандрує крізь час та показує глядачеві шість королівських дворів, а також вимоги та забаганки, якими розважаються королі та королеви. Кожна сцена заповнена персонажами та виконана у детально відтвореному історичному антуражі. От тільки пильному глядачеві одразу впаде у око, що «престоли» – не що інше, як крісло чи ліжко від IKEA.

Де знайти особистий простір

Щороку компанія проводить опитування «Life At Home», щоб зробити бренд трохи ближчим до тисяч людей по всьому світу. Ці опитування показують, на що схоже повсякденне життя споживачів, і допомагають зрозуміти, що вони думають про місце, яке звуть домом.

Опитування, яке пройшло у 2019 році у Об’єднаних Арабських Еміратах, показало, зокрема, що людям дедалі більше не вистачає особистого простору вдома. Логічно, якщо взяти до уваги той факт, що оселі стають все меншими, все гамірнішими і ділити їх доводиться з близькими та рідними. Як наслідок, така кількість обов’язків та ролей удома змушує багатьох шукати особистий простір поза його стінами.

Компанія IKEA побачила у цьому хорошу нагоду допомогти людям повернути собі трохи контролю над власними домівками. Тим паче, що 53% опитуваних погодилися, що розмір житла аж ніяк не впливає на те, скільки особистого простору туди вміщається.

Це твердження й дало початок кампанії «Королі та Королеви» (Kings and Queens). Вона підкреслює, наскільки власний життєвий простір важливий, та нагадує, що всі ми маємо на нього право і це цілком нормально – відстоювати його і облаштовувати у себе вдома власний, нічий більше, куточок.

Відчути себе монаршою особою

Як зазначає компанія, наші міста та суспільство стали такими, що ми відчуваємо примус діяти так і не інакше. «Правила суспільства» у різних культурах дуже відрізняються, і особливо приголомшують вони в таких країнах, як Об’єднані Арабські Емірати, де можна побачити велике змішання народів.

Саме тому особистий простір просто необхідний, щоб відчути себе вільними від тиску ззовні. І дім – це те місце, де ми можемо встановлювати власні правила, що й покликана показати кампанія «Королі та королеви». Мовляв, «кожному в житті потрібне місце, де він – абсолютний монарх». Хочу – лежу на дивані, хочу – граюся з кицькою, хочу – торти печу… І якщо встановити свої правила вдома, тоді шукати особистого простору деінде не доведеться.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.