Вашим друзьям также понравилось… или как из Новой Зеландии сделать интернет-магазин

В наиболее живописніх местах на территории всей страны они поставили щиты, походие на отсылки-напоминалки в соцсетях или интернет-магазинах (Помните? “Покупателям этого смартфона также нравится”…). На каждом щите дается выбор еще трех красивых мест страны. 

“Вас не беспокоит то, что, вся ваша жизнь движется в сети, и Алекса уже командует в вашей гостиной? Вас не волнует, что кто-то все решает за вас? Возможно, вы уже живете в вакууме, вы никогда не задумывались об этом?” – обращаются художники к каждому из нас. “Мы надеемся, вы зададите себе вопрос, какой смысл ставить эти знаки по всей Новой Зеландии. И найдете ответ, который поразит вас самих”.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...