В США выпустили запрещенное пиво

Агентство jones knowles ritchie разработало дизайн упаковок для безалкогольного пива Budweiser. Данный вариант безалкогольного пива навеян временами сухого закона, действующего в США в 1920-е годы, временами, когда употребление алкоголя считалось нелегальным. Во время действия сухого закона в США закрылось более половины пивоварен. Но не Budweiser.

Бренд представил безалкогольный вариант своего пива. Таким образом, продукт стал символом стойкости в тяжёлые времена. В компании решили дать новую жизнь этой истории, выпустив на рынок Budweiser Prohibition Brew и создав самое уверенное безалкогольное пиво, которое только существует в мире. Вдохновением для дизайнеров стали архивы Budweiser за 1920-е годы. В этикетке прослеживаются элементы наследственности, которые напоминают потребителям об истории бренда.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».